نمـایشگاه مشاغل‌خانگی در فرهنگسرای استاد همایی

فرهنگسرای استاد همایی با همکاری گروه جهادی سرای مردم نمایشگاهی از مشاغل خانگی برگزار کرده است. برای اطلاع از آن سراغ مدیر فرهنگسرا رفتیم.

به گزارش اصفهان زیبا؛ فرهنگسرای استاد همایی با همکاری گروه جهادی سرای مردم نمایشگاهی از مشاغل خانگی برگزار کرده است. برای اطلاع از آن سراغ مدیر فرهنگسرا رفتیم.

اقلام مورد عرضه در نمایشگاه

وجیهه وجدی، مدیر فرهنگسرای استاد همایی: آنچه در این نمایشگاه عرضه و به فروش می‌رسد، محصولات طبیعی و خانگی  است و شامل: انواع گل و گیاه، ادویه‌جات، عرقیجات، ترشی و مربای خانگی، ارده و شیره انگور، محصولات آرایشی و بهداشتی گیاهی، سرویس‌های آشپزخانه، کیف، مواد غذایی(الویه، فلافل، بندری خانگی)، ظروف روحی و مسی، لباس، روسری و… است.

هدف از راه‌اندازی نمایشگاه

هدف از راه‌اندازی این بازارچه یا همان نمایشگاه؛ کمک به زنان و بانوان بدسرپرست، بی‌سرپرست و کارآفرین هست.

در واقع، فرهنگسرای استاد همایی بستری فراهم کرده است تا عزیزان روزهای چهارشنبه از ساعت ۹ تا ۱۶ بعدازظهر محصولات خود را برای فروش عرضه کنند.

خوشبختانه بازخورد خوبی هم داشتیم به‌طوری که استقبال خوبی به عمل آمده و فضای رضایت‌بخش و مفرحی برای مراجعین و خود فروشندگان فراهم شده است.

نکته

گفتنی است؛ فرهنگسرای استاد همایی، در خیابان معراج، بعد از فلکه زرین‌کوب، کوی امامزاده ابراهیم واقع شده است.

ضمنا ساعات بازدید از این نمایشگاه از ساعت ۸ صبح الی 15 است که علاقمندان می‌توانند ضمن بازدید از آن، اقلام مورد نظر خود را خریداری کنند.