اجرای طرح ضربتی مقابله با اخلالگران بازار ارز

رئیس پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از اجرای طرح ضربتی مقابله با اخلالگران بازار ارز و دستگیری 7 نفر در این رابطه خبر داد.

اجرای طرح ضربتی مقابله با اخلالگران بازار ارز - اصفهان زیبا

به گزارش اصفهان زیبا؛ به نقل از خبرگزاری فارس اصفهان کامران ریاحی رئیس پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان اصفهان اظهار داشت: در پی افزایش بی‌رویه نرخ ارز و بی‌ثباتی در این بازار، پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان اصفهان طرح ویژه و ضربتی مقابله با اخلالگران و دلالان بازار ارز را در دستور کار خود قرارداد.

وی افزود: در این طرح که روز گذشته باقوت تمام به اجرا گذاشته شد تعداد ۷ نفر از دلالان اصلی خریدوفروش ارز که با انجام معاملات فردایی تأثیر زیادی در افزایش قیمت ارز می‌گذاشتند شناسایی و طی یک عملیات منسجم و ضربتی دستگیر شدند.

ریاحی بیان کرد: در این عملیات از متهمان دستگیرشده ۵ هزار و ۲۴۳ دلار، ۴۷۵ یورو، ۱۵ درهم، ۳۶۰ پوند، ۱۹۵ لیر، ۲۶۰ هزار دینار و هزار و ۶۰۰ فرانک به ارزش ۱۴ میلیارد ریال به همراه تعدادی کارت‌بانکی، یک دستگاه کارت‌خوان و مبلغ یکصد میلیون ریال وجه نقد کشف شد.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان اصفهان با اشاره به تحویل متهمان دستگیرشده به مرجع قضایی بر مقابله قاطعانه با اخلالگران و دلالان ارزی تأکید کرد و گفت: پلیس امنیت اقتصادی بااقتدار کامل با این‌گونه افراد برخورد قانونی می‌کند و اجازه برهم زدن امنیت اقتصادی و روانی جامعه را نخواهد داد.

انتهای پیام/