اسکیت را به منافع شخصی نفروشید!

مجمع انتخابات هیئت اسکیت استان اصفهان که پیش‌تر یک بار به تأخیر افتاده بود، دیروز در سرای ورزشکاران برگزار و رئیس جدید هیئت معرفی شد. مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان به روال مـرســـوم مــجـامـــع انتخابـاتــی صحبت‌هایی را خطاب به اعضای مجمع مطرح کرده و از آن‌ها درخواست کرد نفر منتخب مجمع را برای رسیدن به اهداف و برنامه‌هایش یاری کنند.سیدمحمد طباطبایی، اصفهان را استانی پیشرو در اسکیت کشور معرفی کرد که افتخارات زیادی در این رشته کسب کرده است.

تاریخ انتشار: 09:35 - سه شنبه 1400/02/28
مدت زمان مطالعه: 2 دقیقه
no image

او نیروی انسانی زبده و ماهر را سرمایه بزرگ استان اصفهان نامید و حضور مربیان بزرگ و قهرمانان نامدار را نمونه‌ای از ظرفیت بالای اسکیت استان معرفی و ابراز امیدواری کرد جامعه این رشته در سایه تلاش و همدلی در راستای توسعه هر چه بیشتر اسکیت در استان تلاش کنند.سپس نوبت به کاندیداها رسید که از جمع چهار کاندیدای ثبت‌نامی، دو نفر غیبت داشتند و شهرام اکبری، به‌عنوان یکی از دو نامزد حاضر در ابتدا اشاره‌ای به رزومه ورزشی و شغلی‌اش داشت و گفت که در طول دوره دبیری او در هیئت اسکیت استان، صدها رویداد برگزار شده و مدال‌های بین‌المللی و کشوری متعددی به دست آمده است.
او به برگزاری مراسم تجلیل از قهرمانان اسکیت برای اولین بار و حمایت‌های مالی هیئت برای اعزام ورزشکاران برای رویدادهای برون‌مرزی اشاره کرد. وحید کرم‌پور دیگر کاندیدای مجمع نیز که برنامه‌اش را به صورت مکتوب در اختیار اعضای مجمع و حاضران در سرای ورزشکاران قرار داده بود، به سوابق کاری اشاره و برخی رئوس برنامه‌هایش را نیز تشریح کرد.در ادامه نیز اعضای مجمع خودشان را معرفی کردند و حمید جمالی نیز طی توضیحاتی اعلام کرد سه شهرستان حائز شرکت در مجمع نبودند و در مجموع 15 نفر حق رأی دارند.پیش از آغاز رأی گیری، رئیس فدراسیون اسکیت در اظهارنظری عجیب مدعی شد تماس‌هایی با اعضای مجمع گرفته شده و به آن‌ها پیشنهاد خرید رأی داده‌اند و تأکید کرد این کار غیراخلاقی خلاف قانون و مقررات است و پیگیری قانونی انجام خواهد شد.

بهمن محمدرضایی خطاب به اعضای مجمع گفت: مواظب رأی خود باشید، خیلی قیمتش بالاتر از آن است که پیشنهاد خرید آن را بدهند یا تهدید کنند که عکس اعضا پخش خواهد شد که این کارها غیراخلاقی و ورود به حریم خصوصی است و متأسفم که این صحبت‌ها را شنیدم و بازگو می‌کنم. او به اعضای مجمع اطمینان داد هیچ مشکلی برای آن‌ها ایجاد نخواهد شد و خطاب به آنان گفت: اسکیت را به منافع شخص نفروشیم؛ چراکه حرمت و جایگاه دارد. به خاطر شغل و حرفه‌ای که دارید حرمت بگذارید و رأی را به کسی بدهید که خودتان قلبا ایمان پیدا کرده و می‌خواهید رئیس هیئت باشد.پس از رأی‌گیری، وحید کرم‌پور با کسب ۱۱ رأی به مدت چهار سال به‌عنوان رئیس هیئت اسکیت استان اصفهان انتخاب شد و اکبری نیز چهار رأی به خود اختصاص داد.پس از پایان رأی‌گیری، حسین زیبایی و نرگس قدوسی، معاونان اداره ورزش و جوانان استان سخنانی را در خصوص روند برگزاری مجمع بیان کردند. زیبایی هرگونه شائبه در خصوص جانبداری از گزینه خاصی را رد کرد و مدعی برگزاری انتخابات در سلامت کامل شد.
رئیس فدراسیون اسکیت نیز در سخنانی از تبدیل اصفهان به‌عنوان پایگاه تیم ملی اسکیت خبر داد و ابراز امیدواری کرد اردوهای تیم ملی در این شهر برگزار شود.
بهمن محمدرضایی برای احداث پیست 200 متر سرعت در استان قول همکاری داد و تأکید کرد اصفهان می‌تواند میزبان رویدادهای بین‌المللی باشد. او همچنین قول داد فدراسیون اسکیت، اداره ورزش و جوانان و رئیس جدید هیئت برای اعزام تیم‌های منتخب استان به رویدادهای بین‌المللی حمایت لازم را داشته باشند.

  • اصفهان زیبا
    پایگاه خبری اصفهان زیبا

    مهری مصور

برچسب‌های خبر
اخبار مرتبط