افتتاح و بهره‌برداری از پروژه‌های عمرانی و آب‌رسانی در شهرستان نجف‌آباد

هم‌زمان با هفته دولت چند پروژه عمرانی در زمینه‌های عمران روستایی، مخابراتی، آب‌رسانی به روستاهای شهرستان نجف‌آباد افتتاح و بهره‌برداری شد یا عملیات اجرایی آن‌ها آغاز شده است. 

تاریخ انتشار: 03:14 - دوشنبه 1401/06/14
مدت زمان مطالعه: 2 دقیقه
no image
 این پروژه‌ها شامل آسفالت معابر روستای رحمت‌آباد در بخش مرکزی، ۱۶ طرح مخابراتی و آب‌رسانی به پنج روستای بخش مهردشت شهرستان نجف‌آباد است که با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان نجف آباد و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی انجام شد. همچنین فرماندار نجف‌آباد و هیئت همراه از چند شرکت تولیدی در حال فعالیت بازدید کردند و در جریان مشکلات مدیران این واحدها قرار گرفتند.
 
آب‌رسانی به پنج روستای بخش مهردشت نجف‌آباد
مدیر امور آبفای مهردشت از آغاز عملیات آب‌رسانی پایدار به پنج روستای این منطقه به مناسبت فرارسیدن هفته دولت و با هزینه‌ای بالغ بر پنج‌میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان خبر داد. حسین محمدیان گفت: با اجرای این عملیات، شش هزار نفر از آب شرب پایدار بهره مند می‌شوند.
 
بازدید از کارخانه تولیدی مخازن استیل
در پنجمین روز از هفته دولت، مباشری معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان به همراه جعفرزاده معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان از گروه توسعه سرمایه‌گذاری نصر بازدید کردند.واحد صنعتی نصر یکی از واحدهای فعال شهرستان در حوزه تولید چیلر و مخازن استیل است و با سرمایه‌گذاری بالغ بر ۵۰‌میلیارد تومان زمینه اشتغال مستقیم ۹۰ نفر را ایجاد کرده است.
 
دیدار با مردم همت‌آباد
دیدار مردمی و جلسه پرسش و پاسخ فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان با اهالی روستای همت‌آباد در قالب میزخدمت در چهارمین روز از هفته دولت که در این دیدار مباشری فرماندار ویژه شهرستان به همراه معاون امور عمرانی، فرماندار و بخشدار مرکزی و تنی چند از مسئولان دستگاه‌های اجرایی شهرستان در نشستی صمیمی در مسجد جامع روستای همت‌آباد در جریان مشکلات مردم قرار گرفتند.در پنجمین روز از هفته دولت مباشری معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان به همراه جعفرزاده معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان از شرکت «دوران سپند نادین» بازدید کردند. شرکت «دوسنا» یکی از واحدهای فعال شهرستان در حوزه تولید لوله‌های خرطومی اتصالات برقی و سینی و نرده کابل برق است که با سرمایه‌گذاری بالغ بر ۳۵ میلیارد تومان زمینه اشتغال مستقیم ۱۵۳ نفر را ایجاد کرده است.
 
دیدار با مردم جلال‌آباد
در ششمین روز از هفته دولت مباشری فرماندار ویژه شهرستان به همراه معاون امور عمرانی فرمانداری، بخشدار مرکزی و جمعی از مدیران و مسئولان دستگاه‌های اجرایی شهرستان در دهیاری روستای جلال‌آباد حضور یافته و با دهیار اعضای شورای اسلامی و اهالی روستا دیدار کردند و مسائل و مشکلات روستا مورد بررسی قرار گرفت. همچنین طی مراسمی با حضور مدیر کل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان، فرماندار شهرستان و جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی ۱۶ طرح مخابراتی در شهرستان به‌صورت متمرکز افتتاح و بهر‌ه‌برداری شد. اعتبار این طرح‌ها در حوزه ثابت سیار و دیتا بالغ بر ۴۷۰۰‌میلیون ریال است که توسط شرکت مخابرات استان در سطح شهرستان نجف‌آباد اجرا شده است.
 
بهره‌برداری از آسفالت معابر روستای رحمت‌آباد
در هفته دولت، مباشری معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان به همراه مدیر کل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری و جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی ذی‌ربط از اجرای طرح هادی و آسفالت معابر روستای رحمت‌آباد بازدید کردند.پروژه آسفالت محور ورودی روستای رحمت‌آباد با حجم ۱۵ هزار مترمربع و اعتباری بالغ بر دومیلیارد تومان توسط دهیاری و با همکاری بنیاد مسکن شهرستان اجرا شده است.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  • اصفهان زیبا
    پایگاه خبری اصفهان زیبا

    عباس چیوائی