بازگشت محدودیت‌های کرونایی

در پی تغییر رفتارها عادی‌انگاری‌های برخی شهروندان در برابر ویروس کرونا و سیر صعودی فوت‌شدگان و مبتلایان به این بیماری در شهر زرین‌شهر، شهردار زرین‌شهر طی بازدید از روند اجرایی برخی محدودیت‌های کرونایی در شهر، بر ضرورت توجه جدی به هشدارها و دستورالعمل‌های بهداشتی تأکید کرد.

تاریخ انتشار: 09:26 - سه شنبه 1399/07/8
مدت زمان مطالعه: < 1 دقیقه
no image

 میثم محمدی، وضعیت شهرستان لنجان و زرین‌شهر را اضطراری و قرمز دانست و افزود: باوجوداینکه آمار ابتلا  به ویروس کرونا در شهرستان لنجان به بیش از سه هزار مورد و آمار فوتی‌ها هم به بیش از یکصد نفر تا روز گذشته رسیده، اما همچنان بی‌خیالی در برابر کرونا ادامه دارد.
او تصریح کرد: متأسفانه تا امروز بیش از 40 نفر از شهروندان زرین‌شهری در اثر ابتلا به بیماری کرونا جان خود را ازدست‌داده‌اند که نیمی از آن‌ها در شهریورماه اتفاق افتاده و اگر هشدارها جدی گرفته نشود، همچنان با افزایش میزان مرگ‌ومیر و مبتلایان روبه‌رو خواهیم شد. محمدی بر ضرورت افزایش محدودیت‌ها در شهر تأکید کرد و افزود: با توجه به روند رو به رشد شیوع کرونا مسیر منتهی به گلستان زهرا (س) مسدود شده و ضمن خاموشی پارک‌ها و بوستان‌ها هرگونه سرویس‌دهی در اماکن عمومی و تفریحی ممنوع است. شهردار زرین‌شهر با تأکید بر اینکه این‌گونه محدودیت‌ها برای حفظ سلامت اجتماعی است، خاطرنشان کرد: همه شهروندان باید به سهم خود نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی با متولیان امر همکاری کنند.

 

  • اصفهان زیبا
    پایگاه خبری اصفهان زیبا

    سید یوسف هاشمی