باز هم تخلف در رانندگی، جان کارگر زحمت‌کش شهرداری را گرفت

ساعت ۷:۲۳ صبح امروز، جمعه ۲۶ فروردین‌ماه، کارگر زحمت کش شرکت خدماتی سبز صفه تمیز، از شرکت‌های متولی نظافت شهر، بر اثر تصادف با یک دستگاه خودرو پژو پارس سفید در خروجی خیابان هشت بهشت در محدوده بزرگراه شهید صیاد شیرازی، جان خود را از دست داد.

تاریخ انتشار: 18:38 - جمعه 1401/01/26
مدت زمان مطالعه: < 1 دقیقه
no image

مجتبی حق‌شناس، رییس اداره خدمات شهری منطقه ۴ شهرداری اصفهان: کارگر متوفی، لباس مخصوص پاکبانی به تن داشته و پس از پایان کار خود، از بزرگراه درحال خروج بوده که متاسفانه در رمپ خروجی خیایان هشت بهشت، دچار سانحه می‌شود.

:small_blue_diamon
:small_blue_diamond:کارگر متوفی ۴۷ سال داشته و سعید رضایی نام دارد. راننده متخلف خودرو متولد سال ۱۳۸۱ و بسیار جوان است و تاکنون هیچ مدرکی دال بر دارا بودن گواهینامه رانندگی به پلیس راهور ارائه نکرده است.طبق کروکی ترسیم شده از سوی پلیس راهور، راننده پژو پارس به طور ۱۰۰ درصد مقصر است و به دلیل عدم توجه به جلو، تاخیر در رویت و عدم احساس مسئولیت فردی و اجتماعی منجر به بروز این حادثه تاسف‌بار شده به طوریکه پس از برخورد با کارگر زحمت‌کش شهرداری، وی را به میزان ۹ متر به جلو پرتاب کرده است.با توجه به تکرار حوادث دلخراشی از این دست، لازم است رانندگان مختلف با رعایت ضوابط عبور و مرور و توجه به سرعت مطمئنه، مراقب جان کارگرانی باشند که در ساعات مختلف روز، به نظافت و پیراستگی شهر مشغول هستند.

 


:small_blue_diamond:پ
:small_blue_diamond:

 

  • اصفهان زیبا
    پایگاه خبری اصفهان زیبا