بخش میمه پتانسیل شهرستان‌شدن را دارد

نماینده مردم شاهین‌شهر ،میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ‌گفت: مشکلات همه شهرها و روستاهای این شهرستان‌ها در اولویت قرار دارد و با دعوت از مسئولان استان و کشور با بازدیدهای میدانی و جلسات در هر بخش و شهر با حضور مسئولان برای پیدا کردن راهکار رفع مشکلات تلاش می‌کنیم. حسینعلی حاجی‌دلیگانی در جلسه رسیدگی به مشکلات حوزه زمین و مسکن بخش میمه که با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن  بخشدار و شهرداران در بخشداری میمه برگزار شد اظهار داشت: بخش میمه با توجه به موقعیت و مسافت از مرکز شهرستان ظرفیت شهرستان‌شدن را دارد و ما به دنبال تحقق این موضوع هستیم. او ادامه داد: با شهرستان‌شدن این بخش و استقرار ادارات، مشکلات موجود مردم کاسته شده و حل مشکلات سرعت می‌گیرد.

تاریخ انتشار: 10:21 - دوشنبه 1400/03/17
مدت زمان مطالعه: < 1 دقیقه
no image

معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن نیز در ادامه تصریح کرد: جلسه بسیار خوبی با حضور شهرداران بخش میمه برگزار شد که در آن مسائل و مشکلات مطرح شد. احمد اصغری مهرآبادی افزود: با همکاری نماینده مردم این شهرستان‌ها در مجلس شورای اسلامی، راهکارهای خوبی برای برطرف شدن مشکلات مطرح شده اندیشیده و در دستور کار قرار گرفت که امیدواریم هرچه زودتر اجرایی شود. او ادامه داد: ۱۶۰ هزار واحدمسکن مهر سهمیه استان اصفهان به اتمام رسیده و این استان یکی از موفق‌ترین استان‌ها در بحث مسکن مهر بوده است.
مهرآبادی با اشاره به اینکه در سطح کشور ۳۷ هزار واحد مسکن مهر باقی مانده که عمدتا در مرحله نازک‌کاری و  نصب قرار دارد، اظهار امیدواری کرد این میزان تا پایان دولت به اتمام رسیده و بهره‌برداری شود.
او در خصوص مسکن ملی نیز تصریح کرد: تاکنون یک‌میلیون و ۴۰ هزار نفر در طرح مسکن ملی ثبت‌نام و ۲۹۰ هزار نفر واجد شرایط و ۱۲۵ هزار نفر تاکنون مبالغ خود را واریز کرده‌اند. این مقام مسئول تعداد واحدهای مورد نیاز در طرح مسکن ملی را ۴هزار واحد نام برد و افزود این مشکل نیز با تأمین زمین  در محل‌های متراکم و با متقاضی زیاد حل خواهد شد.

 

  • اصفهان زیبا
    پایگاه خبری اصفهان زیبا

    ناصر حق شناس

برچسب‌های خبر