شرایط پیچیده سپاهان؛ فولاد در صدر

 هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا برای دو نماینده ایرانی حاضر در این مسابقات به پایان رسید.فولاد موفق شد در مصاف دوباره با آهال ترکمنستان این بار زودتر به گل برسد تا پیروزی این تیم دوباره رقم بخورد. گلزنی آیاندا پاتوسی در نیمه اول برای برد نماینده کشورمان کافی بود.شاگردان نکونام با این پیروزی 8 امتیازی […]

تاریخ انتشار: 13:20 - سه شنبه 1401/01/30
مدت زمان مطالعه: 2 دقیقه
no image

 هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا برای دو نماینده ایرانی حاضر در این مسابقات به پایان رسید.فولاد موفق شد در مصاف دوباره با آهال ترکمنستان این بار زودتر به گل برسد تا پیروزی این تیم دوباره رقم بخورد.

گلزنی آیاندا پاتوسی در نیمه اول برای برد نماینده کشورمان کافی بود.شاگردان نکونام با این پیروزی 8 امتیازی شدند و در صدر گروه C امید بالایی برای صعود خواهند داشت.

در دیگر دیدار این گروه، یک نتیجه عجیب رقم خورد.لغرافه قطر با هدایت آندره آ استراماچونی در مصاف با شباب الاهلی که ایرانی های خود احمد نوراللهی و مهدی قائدی را به همراه نداشت با نتیجه عجیب و تحقیرآمیز 8 بر 2 شکست خورد و این سرمربی ایتالیایی سابق استقلال، یکی از بدترین نتایج طول دوران مربیگری خود را در نیمه شب کسب کرد.

در این گروه شباب الاهلی با 6 امتیاز در تعقیب فولاد در رده دوم قرار دارد.الغرافه با 5 امتیاز و آهال با یک امتیاز در رده سوم و چهارم قرار دارند.

در گروه D مسابقات، سپاهان ایران باردیگر مقابل تیم التعاون عربستان صف آرایی کرد. شاگردان نویدکیا که در دیدار رفت مقابل این تیم با یک یار کمتر با 3 گل شکست خورده بودند، امیدوار به کسب برد  و پیروزی بودند اما در نهایت این اتفاق رخ نداد و نماینده کشورمان به تساوی یک بر یک دست یافت تا عملا شانس کمی برای صعود از این گروه داشته باشد.سپاهانی ها در شرایطی به تساوی رسیدند که ابتدا با یک گل عقب افتاده بودند اما مغانلو در دقیقه 65 گل تساوی بخش را برای این تیم به ثمر رساند.در این گروه الدحیل، تیم قدرتمند قطری مقابل پاختاکور باردیگر به پیروزی پرگل 3 بر صفر رسید تا شاگردان کرسپو در صدر گروه D قرار بگیرند. تیم قطری در شرایطی مقابل نماینده ازبکستان دبل کرد که دیدار رفت را با نتیجه 3 بر 2 پیروز شده بود.الدحیل با این برد 9 امتیازی شد و در صدر گروه قرار دارد، التعاون عربستان 7 امتیازی و در رده دوم است.سپاهان هم با 4 امتیاز (یک برد، یک تساوی و دو باخت) در رده سوم ایستاده است.تیم پاختاکور هم جایگاه سوم را با 3 امتیاز در اختیار دارد. تنها برد تیم ازبکستانی برد یک بر صفر مقابل التعاون عربستان میزبان این گروه بوده است.

به گزارش فارس، با نتایج بدست آمده فولاد ایران شانس خوبی برای صعود از گروهش دارد اما شاگردان نویدکیا شرایط سخت و پیچیده ای برای صعود به دور بعد لیگ قهرمانان آسیا خواهند داشت./فارس

  • اصفهان زیبا
    پایگاه خبری اصفهان زیبا