شهرداری اصفهان در کمیسیون عمرانی کلانشهرهای ایران شرکت کرد

معاون عمران شهری شهرداری اصفهان از برگزاری سی‌ودومین نشست کمیسیون فنی و عمرانی مجمع شهرداران کلان‌شهرهای ایران به میزبانی شهرداری مشهد خبر داد.  ایرج مظفر گفت: لزوم همکاری تمام دستگاه‌ها و نهادها برای تسهیل قوانین، تخصیص اعتبار و تفویض اختیارات از جمله مواردی است که باید از طریق این مجمع پیگیری شود. او اظهار کرد: […]

تاریخ انتشار: 15:37 - سه شنبه 1401/03/17
مدت زمان مطالعه: < 1 دقیقه
no image

معاون عمران شهری شهرداری اصفهان از برگزاری سی‌ودومین نشست کمیسیون فنی و عمرانی مجمع شهرداران کلان‌شهرهای ایران به میزبانی شهرداری مشهد خبر داد.

 ایرج مظفر گفت: لزوم همکاری تمام دستگاه‌ها و نهادها برای تسهیل قوانین، تخصیص اعتبار و تفویض اختیارات از جمله مواردی است که باید از طریق این مجمع پیگیری شود.

او اظهار کرد: سی‌ودومین نشست کمیسیون فنی و عمرانی مجمع شهرداران کلان‌شهرهای ایران امروز _سه‌شنبه هفدهم خردادماه_ و فردا (چهارشنبه) به میزبانی شهرداری مشهد برگزار خواهد شد.

معاون عمران شهری شهرداری اصفهان ادامه داد: سی‌ودومین نشست کمیسیون فنی و عمرانی مجمع شهرداران کلان‌شهرها با حضور دبیرکل مجمع شهرداران کلان‌شهرها، شهردار مشهد و معاون عمرانی استانداری خراسان‌رضوی و با هدف بررسی گزارش‌های سه‌ماهه این کمیسیون، تبادل نظرات پیرامون تدوین شاخصه‌های فنی و عمرانی و ارائه راهکارهای بهینه‌سازی و فناوری‌های نوین در سازه‌های شهری کلان‌شهرها برگزار می‌شود.

مظفر درباره موضوعات قابل بحث در نشست کمیسیون فنی و عمرانی مجمع شهرداران کلان‌شهرها، خاطرنشان کرد: بررسی رهیافتی جهت صرفه‌جویی در مصرف سوخت، کاهش آلودگی هوا و کاهش بار ترافیک کلان‌شهرها با تکمیل دسترسی تقاطع‌ها در شبکه بزرگ‌راهی در جهت توسعه پایدار شهری تهران، بررسی چارت سازمانی معاونت عمران و حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری مشهد، بررسی مدیریت مالی پروژه‌های عمرانی و مدیریت ادعای پیمانکاران با توجه به نوسانات شدید قیمت‌های کلان‌شهر قزوین از جمله موضوعات قابل بحث در این نشست است.

او افزود: لزوم مساعدت و همکاری تمام دستگاه‌ها و نهادها برای تسهیل قوانین، تخصیص اعتبار، تفویض اختیارات و تأمین منابع مالی برای رشد و افزایش سرعت و کیفیت پروژه‌های عمرانی کلان‌شهرها از جمله مواردی است که باید از طریق مجمع شهرداران کلان‌شهرها پیگیری شود.

 

  • اصفهان زیبا
    پایگاه خبری اصفهان زیبا