بایگانی سرویس سایر ورزش‌ها
من فقط علاقه‌مند ورزش هستم
15 ساعت قبل
گلایه خَیّری که خانه شمشیربازی اصفهان را بنا کرد؛

من فقط علاقه‌مند ورزش هستم

آبان سال 96 و در جریان سفر وزیر ورزش و جوانان وقت به اصفهان، خانه شمشیربازی اصفهان که به یاد زنده‌یاد روزبه سرهنگ‌پور نام‌گذاری شده بود، به بهره‌برداری رسید که در مراسم افتتاحیه عنوان شد مجهزترین سالن شمشیربازی خاورمیانه است.

هت‌تریک و دوگانه اصفهانی‌ها
11:04 - 27 تیر 1403
کدام ورزشکاران استان در بیش از یک دوره المپیک حضور داشته‌اند؟

هت‌تریک و دوگانه اصفهانی‌ها

کمتر از ده روز دیگر بزرگ‌ترین آوردگاه ورزشی دنیا آغاز می‌شود و ورزشکاران پنج قاره دنیا در المپیک پاریس 2024 به میدان می‌روند.

تغییرات ستادی در اداره ورزش و یک ملاحظه مهم
18:57 - 20 تیر 1403

تغییرات ستادی در اداره ورزش و یک ملاحظه مهم

پس از معرفی سرپرست جدید اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان که به فاصله کوتاهی پیش از حادثه سقوط هلیکوپتر رئیس‌جمهور شهید رخ داد، تغییر معاونت توسعه ورزش محتمل‌ترین اتفاق ممکن بود؛ اما مصوبه سرپرست نهاد ریاست‌جمهوری مبنی بر عدم‌تغییر در مسئولیت‌های دولتی تا پیش از انتخابات، مانع از اجرای این تصمیم شد.

کلیشه‌ها  جواب نمی‌دهد
18:52 - 20 تیر 1403
ضرورت بازنگری باشگاه سپاهان برای تیم‌داری والیبال و فوتبال بانوان

کلیشه‌ها جواب نمی‌دهد

اگر سپاهان را بزرگ‌ترین باشگاه ورزشی ایران بدانیم، پربیراه نگفته‌ایم؛ هرچند که باتوجه به تعداد تیم‌ها و ورزشکاران تحت‌پوشش می‌توانیم این ادعا را در سطح قاره آسیا نیز مطرح کنیم.

دست خالی پیش از المپیک
12:12 - 16 تیر 1403

دست خالی پیش از المپیک

با اعلام لیست چهل‌نفره کاروان اعزامی ایران به المپیک پاریس، گمانه‌زنی درخصوص مدال‌آوران احتمالی ورزش ایران هم آغاز شده و با توجه به شرایط آمادگی ورزشکاران کشورمان و حریفان پیش رو، نسبت به عملکرد آن‌ها پیش‌بینی می‌شود؛ بااین‌حال ورزش اصفهان از گمانه‌زنی مدالی هم بهره‌ای ندارد و دستش خالی است.

با یوگا با بدنتان  ارتباط صمیمانه بگیرید!
11:47 - 14 تیر 1403

با یوگا با بدنتان ارتباط صمیمانه بگیرید!

شاید بسیاری از افراد یوگا را به‌عنوان یک رشته ورزشی نشناسند و اطلاعی نداشته باشند این رشته زیرمجموعه فدراسیون آمادگی جسمانی است. مهرداد صادقی، یکی از مربیان یوگای استان است که سال‌هاست در این رشته فعالیت دارد و در این گفت‌وگو از یوگا برایمان می‌گوید.

جمع مسافران پاریس جمع شد!
11:12 - 14 تیر 1403
ورزش ایران با 40 ورزشکار راهی المپیک 2024 می‌شود

جمع مسافران پاریس جمع شد!

هم‌زمان با تعیین‌تکلیف سهمیه‌های رنکینگ فدراسیون جهانی دوومیدانی، پرونده کسب سهمیه المپیک 2024 به‌طور رسمی بسته شد و کاروان ایران با 40 ورزشکار در 14 رشته ورزشی راهی پاریس می‌شود.

سهمیه المپیکی دوومیدانی  از دسترس خارج شد
09:07 - 11 تیر 1403

سهمیه المپیکی دوومیدانی از دسترس خارج شد

ورزش اصفهان شانس کسب دو سهمیه المپیکی در رشته دوومیدانی را از دست داد و مهدی صابری نتوانست از طریق رنکینگ مسافر پاریس شود.

یک طلای پاراالمپیک را دریابید
09:03 - 11 تیر 1403
مدیران اصفهان به کمک میثم بنی‌طبا بیایند

یک طلای پاراالمپیک را دریابید

کسب عنوان قهرمانی بازی‌های آسیایی هانگژو و چندین قهرمانی دیگر در رویدادهای جهانی و آسیایی، امیدواری زیادی را برای کسب اولین طلای پاراجودوی اصفهان توسط میثم بنی‌طبا ایجاد کرده بود، اما شرایط به گونه دیگری رقم خورده و نگرانی زیادی بابت از دست رفتن این شانس مدال وجود دارد.

ورزش محله‌محور  راهگشای ورزش شهرداری‌ها
10:14 - 7 تیر 1403

ورزش محله‌محور راهگشای ورزش شهرداری‌ها

نقشه راه گسترش ورزش همگانی به‌عنوان بستر و در امتداد آن ورزش قهرمانی و حرفه‌ای ایجاد سازوکار در جهت محله‌محور کردن ورزش توسط وزارت ورزش و شهرداری‌هاست.

سهمیه وایلد‌کارت شنا از ورزش اصفهان دور شد
12:02 - 6 تیر 1403

سهمیه وایلد‌کارت شنا از ورزش اصفهان دور شد

آخرین میدان کسب سهمیه برای رشته شنا به نتیجه نرسید و دو ورزشکار اعزامی ایران موفق به دست‌یابی به رکوردهای تعیین‌شده نشدند.

پرونده مسابقات جهانی ورزش زورخانه‌ای بسته شد
12:14 - 2 تیر 1403

پرونده مسابقات جهانی ورزش زورخانه‌ای بسته شد

مسابقات جهانی ورزش زورخانه‌ای پس از دو روز رقابت در اصفهان با شناخت نفرات برتر به کارش پایان داد. در پایان رقابت‌های بخش تیمی …