آرشیو سرویس سایر ورزش‌ها
هیئت بدن‌سازی؛ دوباره نقطه سرِخط
10:18 - پنجشنبه
دومین تغییر سرپرست به جای رئیس در چهارسال ثبت شد:

هیئت بدن‌سازی؛ دوباره نقطه سرِخط

تاریخ در فاصله چهار سال دو بار برای هیئت بدن‌سازی و پرورش اندام استان اصفهان تکرار شد و قبل از آنکه مدت مسئولیت رئیس به دو سال برسد، حکم به تغییرات در هیئت و جابه‌جایی رئیس و سرپرست داده شد.

از دیدن افراد در لنز لذت می‌برم
13:28 - پنجشنبه
زشت و زیبای عکاسی خبری معلولان در گفت‌وگو با اصغر فخاری:

از دیدن افراد در لنز لذت می‌برم

چند وقتی پای ثابت نشست‌های خبری و جلسات رسانه‌ای بود و با دوربینی که در دست داشت، یک لحظه آرام و قرار نداشت و از این طرف جلسه به آن طرف جلسه با ویلچر در حرکت بود، با جلیقه‌ای که رویش عنوان پایگاه خبری معلولان درج شده بود و اصغر فخاری را از معرفی بی نیاز می‌کرد.

نمره قبولی در هانگژو
10:56 - چهارشنبه
بهترین نتیجه ورزش اصفهان در پاراآسیایی چطور به‌دست آمد؟

نمره قبولی در هانگژو

هرچه عملکرد کاروان ورزشی ایران در بازی‌های آسیایی هانگژو دور از انتظار ظاهر شد، ورزشکاران اعزامی به بازی‌های پاراآسیایی فراتر از پیش‌بینی‌ها ظاهر شدند و با کسب رتبه دوم قاره کهن به کارشان پایان دادند.

چه می‌خواستیم؛ چه کردیم؟!
10:29 - پنجشنبه
مقایسه عملکردی ورزش ایران در بازی‌های آسیایی:

چه می‌خواستیم؛ چه کردیم؟!

واقعیت این است که عملکرد کاروان ورزشی ایران در بازی‌های آسیایی هانگژو دور از انتظار بود؛ البته که در بعضی از رشته‌ها تاریخ‌سازی شد؛ اما به‌موازات همین تاریخ‌سازی‌ها عملکرد فاجعه‌بار برخی از رشته‌ها زنگ خطر را برای ورزش ایران به‌صدا درآورد.

مسافران اصفهانی پاراآسیایی
15:46 - چهارشنبه
پرونده ویژه «اصفهان‌زیبا» برای ورزشکاران اعزامی به هانگژو:

مسافران اصفهانی پاراآسیایی

کاروان ورزش ایران با نام «فرزندان ایران» و با شعار «ایمان، ایران، افتخار» با ۲۱۱ ورزشکار و در ۱۶ رشته ورزشی در بخش مردان و ۱۱ رشته ورزشی در بخش زنان در این دوره بازی‌ها شرکت می‌کند.

سر نخواستن دعواست!
10:03 - شنبه
ریاست هیئت‌های ورزشی معلولان طالب ندارد:

سر نخواستن دعواست!

بر سر نخواستن ریاست هیئت‌های ورزشی که ارتباطی با معلولان دارد، دعواست؛ تفاوتی هم ندارد هیئت نابینایان باشد یا ناشنوایان یا بیماران خاص یا هیئت ورزش‌های جانبازان و معلولان.

کلاهمان را قاضی کنیم
10:12 - پنجشنبه
نقدی بر سهم اداره ورزش و جوانان در عملکرد اصفهانی‌های حاضر در هانگژو:

کلاهمان را قاضی کنیم

چه قبول کنیم و چه قبول نکنیم نتیجه عملکرد چهارساله ورزش اصفهان در هانگژو به نمایش درآمد و نتیجه به‌دست‌آمده هم قابل‌قبول نیست و باید با دقت در موضوع از جنبه‌های فنی و پشتیبانی، عملکرد رقم‌خورده آسیب‌شناسی شود.

مثلث ناکامان ورزش ایران در هانگژو
12:19 - پنجشنبه
از طلای جهان به حذف در آسیا رسیدیم:

مثلث ناکامان ورزش ایران در هانگژو

مهم‌ترین سوژه این روزهای ورزش ایران برگزاری رقابت‌های آسیایی هانگژو در کشور چین است و همه علاقه‌مندان به ورزش منتظرند تا روند کسب مدال طلا توسط ورزشکاران ایرانی سرعت بگیرد و کاروان ورزشی کشورمان بتواند خودش را به ازبکستان بر روی پله چهارم جدول مدال‌ها برساند.

هانگژو در مسیر جاکارتا
10:05 - چهارشنبه
شانس مدال‌آوری ورزشکاران اصفهانی در بازی‌های آسیایی چقدر است؟

هانگژو در مسیر جاکارتا

در هجدهمین دوره بازی‌های آسیایی که به میزبانی جاکارتا برگزار شد، سه مدال طلای تیمی و انفرادی سهم ورزش نصف‌جهان بود و با پنج مدال نقره و دو برنز این سهم رنگین‌تر شد.

از رتبه دوم به ششم رسیدیم!
10:52 - دوشنبه
عملکرد اصفهان در المپیاد استعدادهای برتر زیر سایۀ هانگژو:

از رتبه دوم به ششم رسیدیم!

چهارمین دوره المپیاد استعدادهای برتر در حالی پایان یافت که نتایج کلی تیم‌ها زیر سایه بازی‌های آسیایی قرار گرفت و در این میان، اداره ورزش و جوانان استان اصفهان نیز از فرصت توجه افکار عمومی به المپیک آسیایی هانگژو بیشترین بهره را برد.

مسافران اصفهانی هانگژو
13:42 - سه شنبه
کدام ورزشکاران استان در لیست نهایی کاروان اعزامی جای گرفته‌اند؟!

مسافران اصفهانی هانگژو

بازی‌های آسیایی هانگژو قرار بود سال 2022 برگزار شود؛ اما خطر شیوع دوباره کرونا در چین باعث شد تا المپیک قاره کهن عدد غیررند 2023 را یدک بکشد. تیم‌های ملی مختلف در حال اعزام به دهکده بازی‌های آسیایی هستند و در روزهای آینده، این رویداد آغاز خواهد شد.

زندگی اسکیتی داریم!
09:43 - چهارشنبه
گفت‌وگو با حسین حیدری به بهانه حضور در جام جهانی اسکیت روی یخ هلند:

زندگی اسکیتی داریم!

اسکیت روی یخ رشته چندان شناخته‌شده‌ای در ایران نیست؛ اما اینکه در این ورزش کمتراسم‌ورسم‌دار در جام جهانی نماینده داشته باشیم، در نوع خود اتفاق جالب‌توجهی است که در رده پیش‌کسوتان و توسط حسین حیدری به وقوع پیوست.