آرشیو سرویس توپ و تور
سال‌ماندگان!
11:01 - 16 اسفند 1402
تعدادی از هیئت‌های ورزشی بدون رئیس سال را به پایان می‌برند:

سال‌ماندگان!

معمولا هرسال تعدادی از هیئت‌های ورزشی به‌واسطه پایان دوره قانونی، استعفا یا برکناری، در لیست برگزاری مجمع انتخابات و شناخت رئیس جدید قرار می‌گیرند؛ اما در این میان روال تعیین‌تکلیف برخی هیئت‌های ورزشی طولانی‌تر شده است.

بعضی چیزها قیمت ندارند!
09:25 - 9 دی 1402
روایت داور بین‌المللی تنیس روی میز اصفهان از قضاوت در پاراآسیایی هانگژو

بعضی چیزها قیمت ندارند!

معمولا در ورزش داوران بازیکنان و مربیان بیشتر دیده می‌شوند؛ اما داوران کمتر به چشم می‌آیند و کمتر نامی از آن‌ها مطرح است؛ ازاین‌رو شاید خیلی‌ها ندانند حمید انتشاری، داور بین‌المللی تنیس روی میز اصفهان طی یک سال گذشته در پنج رویداد بین‌المللی قضاوت کرده است.

جامی به رنگ شکست
09:19 - 13 شهریور 1402
تیم ملی بسکتبال در جام جهانی 2023 چه کرد؟!

جامی به رنگ شکست

تیم ملی بسکتبال کشورمان با شکست برابر لبنان به کار خود در جام جهانی 2023 پایان داد. تیم ملی بسکتبال ایران با پنج شکست و بدون پیروزی، با نمایشی ناامیدکننده جام جهانی را به پایان رساند.

آزمون نصفه‌نیمه!
11:09 - 29 مرداد 1402
یک هفته از مجمع عجیب انتخابات هیئت والیبال گذشت:

آزمون نصفه‌نیمه!

با توجه به الزام به ثبت‌نام مجدد کاندیداهای هیئت والیبال و برگزاری مجمع آینده، هیئت والیبال اصفهان پس از یک آزمون نصفه‌نیمه یک‌بار دیگر در معرض یک انتخاب مهم قرار خواهد گرفت.

دوراهی رفتن یا ماندن اجباری!
11:13 - 1 مرداد 1402
مالک ون‌پارس:همه دیدند حرفه ای بودیم:

دوراهی رفتن یا ماندن اجباری!

با تأکید احمد تحسیری، مدیرعامل باشگاه خصوصی ون‌پارس، سهمیه تیم دسته‌یکی واگذار خواهد شد تا به فاصله کوتاهی پس از تیم فرش حداد، ون‌پارس هم عطای تیم‌داری در لیگ را به بقای آن ببخشد.

ورود ضرب‌المثل‌های فارسی به نقل‌وانتقالات لیگ
10:56 - 31 تیر 1402

ورود ضرب‌المثل‌های فارسی به نقل‌وانتقالات لیگ

در روزهایی که نقل و انتقالات لیگ برتری در جریان است و تیم‌های لیگ برتری برای فصل جدید آماده می‌شوند، پای تعدادی از ضرب‌المثل‌های شیرین فارسی به این حوزه جذاب باز شده است.

از نصف جهان تا سرزمین فلاسفه
09:51 - 18 تیر 1402
پا به توپ با دانیال ذاکری، ملی‌پوش بسکتبال‌باویلچر:

از نصف جهان تا سرزمین فلاسفه

در ادامه موج لژیونری بازیکنان بسکتبال‌باویلچر ایران، نوبت به اصفهانی‌ها رسید و دانیال ذاکری راهی لیگ یونان شد تا ورزش حرفه‌ای را در سرزمین فلاسفه تجربه کند.

تجربه می‌اندوزیم!
11:44 - 4 تیر 1402
تحلیل فرهاد کاوه آهنگران از عملکرد تیم ملی والیبال در لیگ ملت‌ها:

تجربه می‌اندوزیم!

مرحله مقدماتی مسابقات والیبال لیگ ملت‌ها ۲۰۲۳ در هفته دوم در حال پیگیری است و تیم ملی والیبال کشورمان به همراه تیم‌های کانادا، آمریکا، آرژانتین، ایتالیا، کوبا، آلمان، هلند، برزیل، ژاپن، فرانسه، چین، ایران، لهستان، صربستان، بلغارستان و اسلوونی در این رویداد حضور دارند.

یک صندلی پرمدعا!
11:06 - 24 خرداد 1402
پایان ثبت‌نام متقاضیان ریاست هیئت والیبال استان:

یک صندلی پرمدعا!

طبق اعلام سایت اداره ورزش و جوانان استان اصفهان، ثبت‌نام انتخابات هیئت والیبال از ۱۷ خرداد جاری آغاز شد و به مدت یک هفته نیز ادامه داشت که در این فاصله از متقاضیان ریاست و اعضای هیئت‌رئیسه با تکمیل مدارک و ثبت نام، به عرصه رقابت انتخاباتی این هیئت ورود کردند.

جام چطور به النجمه رسید؟
11:48 - 22 خرداد 1402
ضد گزارش فینال جام هندبال باشگاه‌های آسیا:

جام چطور به النجمه رسید؟

دقیقه صفر: شیر سپاهان پیشاپیش تیم داوری وارد زمین می‌شود تا حداقل سپاهانی‌ها یک نماینده در فینال داشته باشند!

میزبانی جدا از عملکرد
10:29 - 18 خرداد 1402
سپاهان در خانه به نیمه‌نهایی نرسید:

میزبانی جدا از عملکرد

امروز در حالی با برگزاری دیدارهای مرحله نیمه‌نهایی تکلیف دوفینالیست مسابقات هندبال جام باشگاه‌های آسیا مشخص می‌شود که تیم سپاهان که از راه‌یابی به جمع چهارتیم برتر این رقابت‌ها بازمانده است، برای کسب رتبه پنجمی به مصاف نماینده کویت می‌رود.

این میزبانی مهم است!
10:57 - 9 خرداد 1402
مسابقات هندبال آسیا در اصفهان:

این میزبانی مهم است!

از روز پنجشنبه ورزش اصفهان میزبان یک رویداد بین‌المللی خواهد بود و تیم‌های برتر باشگاهی هندبال در قاره کهن برای کسب جام قهرمانی بیست‌وپنجمین دوره مسابقات باشگاه‌های آسیا رقابت می‌کنند.