اصفهان زیبا برترین روزنامه استان اصفهان شد

اصفهان زیبا برترین روزنامه استان اصفهان شد.

تاریخ انتشار: 09:36 - دوشنبه 1402/12/28
مدت زمان مطالعه: 2 دقیقه
اصفهان زیبا برترین روزنامه استان اصفهان شد

به گزارش اصفهان زیبا؛ به نقل از روابط عمومی معاونت امور رسانه‌ای و تبلیغات، در گام نخست از دور جدید رتبه‌بندی روزنامه‌ها، طی فراخوانی از مدیران مسئول روزنامه‌ها خواسته شد برای شرکت در رتبه‌بندی، فرم های خوداظهاری موجود در حساب کاربری روزنامه در سامانه جامع رسانه‌ها را تکمیل نمایند.

براین اساس، 260 روزنامه سراسری، منطقه‌ای ، استانی و محلی، در پاسخ به این فراخوان، در این دور از رتبه‌بندی شرکت کردند.

در این رتبه‌بندی مستندات ارسالی مطابق شیوه‌نامه در دو مرحله‌ی کارشناسی و داوری، بر اساس عملکرد روزنامه‌ها در فصل تابستان 1402 مورد بررسی دقیق قرار گرفت.

ویژگی مهم در این دوره رتبه‌بندی تمرکز بر تولید محتوا و افزایش چشمگیر امتیازات کیفی بود. همچنین شاخص‌های روزنامه‌های سراسری، منطقه‌ای و استانی در مواردی متفاوت بوده و داوری آن‌ها با مشارکت فعالان رسانه‌ای هر استان انجام گرفت.

بنابر اعلام روابط عمومی معاونت امور رسانه‌ای و تبلیغاتی، نتایج رتبه بندی در روزنامه‌های استانی به تفکیک استان و در روزنامه‌های منطقه‌ای به تفکیک و براساس دفتر مرکزی هر روزنامه منتشر شده است. نکته مهم دیگر اینکه در صورت اعتراض، پرونده روزنامه مجددا و از ابتدا در تمام شاخص‌ها توسط داور دیگری ارزیابی شده، نمره بدست آمده (کمتر یا بیشتر) به عنوان امتیاز نهایی ثبت خواهد شد.

مدیران مسئول معترض، نامه اعتراض خود را همراه مستندات به اداره کل مطبوعات و رسانه‌های داخلی ارسال نمایند. گفتنی است، امتیاز نهایی شده روزنامه‌ها از ابتدای اردیبهشت 1403 ملاک عمل خواهد بود. همچنین مقرر است، ارزیابی‌ها به صورت دوره‌ای  و بیش از یک نوبت در سال و به صورت الکترونیکی انجام شود.

بر اساس این نتایج، روزنامه اصفهان زیبا با امتیاز 92.2 رتبه اول در استان اصفهان را کسب کرد و پس از آن روزنامه‌های اصفهان امروز و کیمیای وطن قرار دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری اصفهان زیبا منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

9 − 9 =