آرشیو سرویس ورزش
مثلث ناکامان ورزش ایران در هانگژو
6 ساعت قبل
از طلای جهان به حذف در آسیا رسیدیم:

مثلث ناکامان ورزش ایران در هانگژو

مهم‌ترین سوژه این روزهای ورزش ایران برگزاری رقابت‌های آسیایی هانگژو در کشور چین است و همه علاقه‌مندان به ورزش منتظرند تا روند کسب مدال طلا توسط ورزشکاران ایرانی سرعت بگیرد و کاروان ورزشی کشورمان بتواند خودش را به ازبکستان بر روی پله چهارم جدول مدال‌ها برساند.

هانگژو در مسیر جاکارتا
10:05 - چهارشنبه
شانس مدال‌آوری ورزشکاران اصفهانی در بازی‌های آسیایی چقدر است؟

هانگژو در مسیر جاکارتا

در هجدهمین دوره بازی‌های آسیایی که به میزبانی جاکارتا برگزار شد، سه مدال طلای تیمی و انفرادی سهم ورزش نصف‌جهان بود و با پنج مدال نقره و دو برنز این سهم رنگین‌تر شد.

موفقیت کشتی در پاریس کادری جهانی می‌خواهد
11:38 - دوشنبه

موفقیت کشتی در پاریس کادری جهانی می‌خواهد

رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جهان طی روزهای ۲۵ لغایت ۲۸ شهریور در شهر بلگراد صربستان برگزار شد و در پایان، تیم ایران با کسب یک طلا، دو نقره و یک برنز به‌ عنوان نایب‌قهرمانی دست یافت؛ البته مدال‌ها و امتیازهای روسیه محاسبه نشد؛ وگرنه تیم ایران به رتبه‌ای بهتر از سومی نمی‌رسید.

از رتبه دوم به ششم رسیدیم!
10:52 - دوشنبه
عملکرد اصفهان در المپیاد استعدادهای برتر زیر سایۀ هانگژو:

از رتبه دوم به ششم رسیدیم!

چهارمین دوره المپیاد استعدادهای برتر در حالی پایان یافت که نتایج کلی تیم‌ها زیر سایه بازی‌های آسیایی قرار گرفت و در این میان، اداره ورزش و جوانان استان اصفهان نیز از فرصت توجه افکار عمومی به المپیک آسیایی هانگژو بیشترین بهره را برد.

وظایف الاعضا‌ی فوتبالی!
11:05 - پنجشنبه

وظایف الاعضا‌ی فوتبالی!

وظیفه اصلی چشم دیدن است. در بعضی مواقع چشم برای انجام وظیفه از عینک و لنز کمک می‌گیرد؛ اما درباره ورزشکاران چشم حتی‌الامکان مجبور است این وظیفه را به‌تنهایی به دوش بکشد، البته استثناهایی نیز وجود دارد؛ مانند ادگار داویدز که با عینک در زمین مسابقه حاضر می‌شد.

برد، مساوی، باخت
10:46 - پنجشنبه
تنظیمات همیشگی نمایندگان فوتبال ایران در آسیا:

برد، مساوی، باخت

شاید دلیل اینکه برای هزینه کردن باشگاه‌ها قانون سقف بودجه تصویب می‌شود بدهی‌های چند صدمیلیاردی باشگاه‌های سرخابی پایتخت بوده اما این قانون نیز نه‌تنها دردی از فوتبال ما دوا نخواهد کرد بلکه تضعیف شدن تیم‌های ایرانی در آسیا را در پی خواهد داشت.

بدوبدو به‌دنبال رونالدو!
09:41 - چهارشنبه
استقبال پیاده از ستاره جهانی:

بدوبدو به‌دنبال رونالدو!

تصاویری عجیب و البته گاها خنده‌دار که از استقبال هواداران و علاقه آن‌ها برای دیدن رونالدو منتشر شد، فوتبال ما را دوباره در سطح جهان مطرح کرد و انتشار ویدئوهایی ازاین‌دست در خروجی رسانه‌های پربازدید باعث شد تا واکنش‌های مختلفی به این موضوع دیده شود.

مسافران اصفهانی هانگژو
13:42 - سه شنبه
کدام ورزشکاران استان در لیست نهایی کاروان اعزامی جای گرفته‌اند؟!

مسافران اصفهانی هانگژو

بازی‌های آسیایی هانگژو قرار بود سال 2022 برگزار شود؛ اما خطر شیوع دوباره کرونا در چین باعث شد تا المپیک قاره کهن عدد غیررند 2023 را یدک بکشد. تیم‌های ملی مختلف در حال اعزام به دهکده بازی‌های آسیایی هستند و در روزهای آینده، این رویداد آغاز خواهد شد.

حمله زمینی سپاهان به نیروی هوایی
11:26 - دوشنبه
لیگ قهرمانان آسیا مسیری برای عبور از حاشیه‌هاست:

حمله زمینی سپاهان به نیروی هوایی

فصل جدید رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا در شرایطی امشب برای سپاهان ایران آغاز خواهد شد که این باشگاه در طول هفته گذشته روزهای پرحاشیه و جنجالی را پشت سر گذاشت.

زندگی اسکیتی داریم!
09:43 - چهارشنبه
گفت‌وگو با حسین حیدری به بهانه حضور در جام جهانی اسکیت روی یخ هلند:

زندگی اسکیتی داریم!

اسکیت روی یخ رشته چندان شناخته‌شده‌ای در ایران نیست؛ اما اینکه در این ورزش کمتراسم‌ورسم‌دار در جام جهانی نماینده داشته باشیم، در نوع خود اتفاق جالب‌توجهی است که در رده پیش‌کسوتان و توسط حسین حیدری به وقوع پیوست.

فرامرزی‌ها!
11:50 - شنبه
مسیر پنجاه‌ساله لژیونری در ورزش اصفهان:

فرامرزی‌ها!

از اولین اتفاق لژیونری در ورزش اصفهان تا به امروز که پنجاه‌سال از آن زمان سپری می‌شود، ورزشکاران اصفهانی زیادی تجربه بازی در لیگ‌های حرفه‌ای دنیا را یافته‌اند و روند پرسرعتی را طی سال‌های گذشته سپری کرده‌اند.

چرا مربیان اصفهانی قدرت ریسک ندارند؟
09:28 - شنبه
بازیکنان سابق سپاهان و ذوب‌آهن به چرخه مربیان وارد شدند؛ اما مربیان بومی نه:

چرا مربیان اصفهانی قدرت ریسک ندارند؟

وجود تیم‌های سپاهان و ذوب‌آهن باعث کاهش قدرت ریسک مربیان اصفهانی شده و به نیمکت دو تیم چشم دارند. در سطح پایین‌تر هم مربیان جوان ترجیح می‌دهند به‌جای سرمربیگری در تیم‌های زیرگروه، دستیار چهارم و پنجم در کادر فنی تیم‌های سپاهان و ذوب‌آهن باشند.