بایگانی سرویس ورزش
مربع مدعیان در کورس رقابت
4 ساعت قبل
بمب‌های نقل‌و‌انتقالاتی منفجر شد؛

مربع مدعیان در کورس رقابت

رقابت تیم‌های مدعی در فصل نقل و انتقالات به اوج خودش رسیده و در این چند روز تعطیلی اواسط هفته تا به امروز بمب‌های مختلفی در بازار جابه‌جایی بازیکنان منفجر شده و البته حواشی مختلفی را هم با خودش به دنبال داشته است.

یک تیم مدعی و یک تیم تازه‌وارد سهم اصفهان از لیگ برتر فوتسال
11:27 - 27 تیر 1403

یک تیم مدعی و یک تیم تازه‌وارد سهم اصفهان از لیگ برتر فوتسال

در فصل جدید فوتسال باشگاهی، اصفهان باری دیگر با دو نماینده در لیگ برتر حضور یافته و دو تیم گیتی‌پسند و پالایش نفت، نمایندگان استان در لیگ فصل جدید هستند.

هت‌تریک و دوگانه اصفهانی‌ها
11:04 - 27 تیر 1403
کدام ورزشکاران استان در بیش از یک دوره المپیک حضور داشته‌اند؟

هت‌تریک و دوگانه اصفهانی‌ها

کمتر از ده روز دیگر بزرگ‌ترین آوردگاه ورزشی دنیا آغاز می‌شود و ورزشکاران پنج قاره دنیا در المپیک پاریس 2024 به میدان می‌روند.

VAR دوای همه دردهای فوتبالی نیست
10:00 - 23 تیر 1403

VAR دوای همه دردهای فوتبالی نیست

رئیس فدراسیون فوتبال، پنجشنبه در مجمع عمومی هیئت فوتبال استان، در بخشی از صحبت‌هایش به موضوع ورود VAR به فوتبال ایران اشاره کرد و مدعی شد یکی از مدیران باشگاه‌ها گفته VAR را نمی‌آورند تا فوتبال را درآورند.

ماتادورها در فکر شکار سه‌شیرها
09:54 - 23 تیر 1403
یورو به ایستگاه آخر رسید

ماتادورها در فکر شکار سه‌شیرها

درحالی‌که این روزها محور اصلی اخبار ورزش ایران بر روی نقل‌وانتقالات لیگ برتر متمرکز شده، قطار رقابت‌های فوتبال یورو 2024 به ایستگاه پایانی خودش رسیده و فرداشب از ساعت 22:30 دو تیم مدعی اسپانیا و انگلستان رقابت خودشان را برای رسیدن به عنوان قهرمانی آغاز خواهند کرد.

تغییرات ستادی در اداره ورزش و یک ملاحظه مهم
18:57 - 20 تیر 1403

تغییرات ستادی در اداره ورزش و یک ملاحظه مهم

پس از معرفی سرپرست جدید اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان که به فاصله کوتاهی پیش از حادثه سقوط هلیکوپتر رئیس‌جمهور شهید رخ داد، تغییر معاونت توسعه ورزش محتمل‌ترین اتفاق ممکن بود؛ اما مصوبه سرپرست نهاد ریاست‌جمهوری مبنی بر عدم‌تغییر در مسئولیت‌های دولتی تا پیش از انتخابات، مانع از اجرای این تصمیم شد.

کلیشه‌ها  جواب نمی‌دهد
18:52 - 20 تیر 1403
ضرورت بازنگری باشگاه سپاهان برای تیم‌داری والیبال و فوتبال بانوان

کلیشه‌ها جواب نمی‌دهد

اگر سپاهان را بزرگ‌ترین باشگاه ورزشی ایران بدانیم، پربیراه نگفته‌ایم؛ هرچند که باتوجه به تعداد تیم‌ها و ورزشکاران تحت‌پوشش می‌توانیم این ادعا را در سطح قاره آسیا نیز مطرح کنیم.

دروازه خالی پرسپولیس و استقلال
10:32 - 18 تیر 1403
خیال سپاهان از نیازمند جمع است

دروازه خالی پرسپولیس و استقلال

دو باشگاه پرطرفدار پرسپولیس و استقلال در شرایطی این روزها و در فصل نقل‌وانتقالات مشغول خرید بازیکن هستند که داستان دروازه این دو تیم و گلرهای باتجربه آن‌ها تبدیل به یک معضل بزرگ برای سرخابی‌ها شده …

دست خالی پیش از المپیک
12:12 - 16 تیر 1403

دست خالی پیش از المپیک

با اعلام لیست چهل‌نفره کاروان اعزامی ایران به المپیک پاریس، گمانه‌زنی درخصوص مدال‌آوران احتمالی ورزش ایران هم آغاز شده و با توجه به شرایط آمادگی ورزشکاران کشورمان و حریفان پیش رو، نسبت به عملکرد آن‌ها پیش‌بینی می‌شود؛ بااین‌حال ورزش اصفهان از گمانه‌زنی مدالی هم بهره‌ای ندارد و دستش خالی است.

از آن‌ها یک نام ماند
11:39 - 16 تیر 1403
مروری بر تیم‌های فوتبال استان که به خاطره‌ها پیوستند

از آن‌ها یک نام ماند

فوتبال اصفهان در سال‌های دور و نزدیک تیم‌های زیادی داشته است که هرکدام در مقطعی برای خود اسم‌ورسمی داشتند؛ اما امروزه به عکسی بر روی طاقچه یا خاطره‌ای ناگفته‌ای در دل موسپیدهای ورزش تبدیل شده‌اند.

با یوگا با بدنتان  ارتباط صمیمانه بگیرید!
11:47 - 14 تیر 1403

با یوگا با بدنتان ارتباط صمیمانه بگیرید!

شاید بسیاری از افراد یوگا را به‌عنوان یک رشته ورزشی نشناسند و اطلاعی نداشته باشند این رشته زیرمجموعه فدراسیون آمادگی جسمانی است. مهرداد صادقی، یکی از مربیان یوگای استان است که سال‌هاست در این رشته فعالیت دارد و در این گفت‌وگو از یوگا برایمان می‌گوید.

جمع مسافران پاریس جمع شد!
11:12 - 14 تیر 1403
ورزش ایران با 40 ورزشکار راهی المپیک 2024 می‌شود

جمع مسافران پاریس جمع شد!

هم‌زمان با تعیین‌تکلیف سهمیه‌های رنکینگ فدراسیون جهانی دوومیدانی، پرونده کسب سهمیه المپیک 2024 به‌طور رسمی بسته شد و کاروان ایران با 40 ورزشکار در 14 رشته ورزشی راهی پاریس می‌شود.