آرشیو سرویس قضائی و انتظامی
آخر هفته‌های پر‌حادثه
10:30 - 28 آذر 1402
به دلیل افزایش تردد در پایان هفته سوانح رانندگی افزایش می‌یابد:

آخر هفته‌های پر‌حادثه

«اصفهان دارای رتبه نخست سوانح رانندگی کشور است.» این خبری است که چندی پیش، رئیس سازمان امداد و نجات کشور در گفت‌وگو با رسانه‌‌ها اعلام کرد تا زنگ هشداری دراین‌باره را به صدا درآورد.

راه میان‌بر برای دریافت دیه حوادث رانندگی!
09:10 - 13 آذر 1402
پرونده‌های تصادفات به‌جای دادسرا به شورای حل اختلاف ارسال می‌شود:

راه میان‌بر برای دریافت دیه حوادث رانندگی!

آمار تصادفات در اصفهان بالاست و روزانه تعداد زیادی از افراد به دلیل آسیب در حوادث رانندگی راهی بیمارستان‌ها و مراکز درمانی می‌شوند؛ برای همین هم اصفهان ازجمله استان‌هایی در کشور است که رتبه بالایی در حوادث رانندگی دارد.

اراذل‌واوباش شناسنامه‌دار می‌شوند
09:50 - 2 مرداد 1402
کوچک‌ترین رفتار اراذل‌واوباش تحت‌نظر خواهد بود:

اراذل‌واوباش شناسنامه‌دار می‌شوند

فرارسیدن ایام محرم و دغدغه‌های برگزاری هرچه بهتر مراسم‌ عزاداری و همچنین موضوع‌های مختلف دیگر در حوزه نیروی انتظامی، سردار حمید علینقیان، فرمانده انتظامی استان اصفهان را که به‌تازگی بر این صندلی تکیه زده است، پای میز پرسش و پاسخ کشاند.

برندگان جعلی!
08:35 - 17 تیر 1402
گزارشی درباره ترفندهای جدید کلاهبرداری با ادعای برنده‌شدن در قرعه‌کشی:

برندگان جعلی!

کلاهبرداران این روزها به هیچ کس رحم نمی‌کنند؛ از پیر و جوان گرفته تا زن و مرد! آن‌ها مدام و با شیوه‌های مختلف به دنبال طعمه می‌گردند تا از سادگی مردم سوءاستفاده کنند و پول کلان به جیب بزنند.

سقط جنین در اصفهان کاهش یافت!
11:28 - 15 تیر 1402

سقط جنین در اصفهان کاهش یافت!

در سال گذشته تعداد ۵۸۶ مورد درخواست سقط قانونی در اداره کل پزشکی قانونی استان اصفهان ثبت شده است که از این تعداد ۴۷۳ مورد توانستند مجوز سقط قانونی توسط قاضی ویژه کمیسیون سقط دریافت کنند.

حقابه تالاب را از طریق مراجع‌قضایی دنبال می‌کنیم
06:43 - 18 خرداد 1402
مدیرکلی حفاظت محیط‌زیست استان اصفهان می‌گوید:

حقابه تالاب را از طریق مراجع‌قضایی دنبال می‌کنیم

هفته محیط‌زیست، بهانه‌ای شد تا احمد‌رضا لاهیجان‌زاده که بر مسند مدیرکلی حفاظت محیط‌زیست استان اصفهان نشسته اسـت، دوسـتداران و خبرنگاران حوزه محیط‌زیست را دور هم جمع کند و در اولین نشست خبری خود در سال جدید از مهم‌ترین چالش‌ها و مطالبات در این حوزه سخن بگوید

پنجشنبه یا شنبه؟ مسئله این است!
11:38 - 7 اردیبهشت 1402
مجلسی‌ها در حال بررسی لایحه دولت هستند:

پنجشنبه یا شنبه؟ مسئله این است!

پنجشنبه یا شنبه؟ مسئله این است! اما چرا مجلسی‌ها خواستار تعطیلی شنبه به جای پنجشنبه هستند؟ این سوالی است که سیداحمد رسولی‌نژاد، عضو کمیسیون صنایع و معادن در گفت‌و‌گو با «همشهری آنلاین» به آن این‌گونه پاسخ داده است.

محکومیت به اعدام دو تن از عاملین حادثه تروریستی شاهچراغ (ع)
15:48 - 27 اسفند 1401
رئیس کل دادگستری استان فارس خبر داد:

محکومیت به اعدام دو تن از عاملین حادثه تروریستی شاهچراغ (ع)

با اتمام رسیدگی به پرونده عاملین حادثه تروریستی حرم مطهر شاهچراغ (ع) و در مهلت قانونی، احکام مجازات متهمین این پرونده در شعبه اول دادگاه انقلاب اسلامی شیراز صادر شد.

شهر پرتصادف!
12:04 - 10 بهمن 1401

شهر پرتصادف!

سردار محمدرضا میرحیدری، فرمانده انتظامی استان اصفهان در جمع خبرنگاران با اشاره به ممنوعیت تولید کشت خشاش در افغانستان با به روی‌کار آمدن طالبان، گفت: در این مدت کشفیات مواد مخدر در سطح کشور با کاهش زیادی روبه‌رو بوده که در این میان اصفهان هم نسبت به میانگین کشوری عملکرد بهتری داشته است.

پای لنگ مبارزه با مواد مخدر
11:47 - 16 آذر 1401

پای لنگ مبارزه با مواد مخدر

گفت و گوی تفصیلی «اصفهان زیبا» با سرهنگ احمد نیکبخت، رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان در رابطه با چند و چون مصرف مواد مخدر در اصفهان.