از نام‌گذاری یک میدان تا تصویب دو توافق‌نامه ملکی

سخنگوی شورای اسلامی شهر اصفهان لوایح بررسی شده در صحن امروز شورای اسلامی شهر را تشریح کرد.

تاریخ انتشار: 16:37 - یکشنبه 1402/02/31
مدت زمان مطالعه: < 1 دقیقه
از نام‌گذاری یک میدان تا تصویب دو توافق‌نامه ملکی

به گزارش اصفهان زیبا؛ به نقل از اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر اصفهان، علی صالحی در گفت‌وگوی خبری پس از هشتاد و هفتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان با تبریک میلاد حضرت معصومه (س) و روز دختر اظهار کرد: به همین مناسبت، با تصویب شورا، امروز باغ‌های گل‌ها، بانوان، صدف‌ها، پروانه‌ها و پرندگان و موزه علی قلی آقا، عصارخانه شاهی و عضویت در کتابخانه‌های شهرداری اصفهان برای دختران رایگان است. همچنین در این هفته جشن‌های مختلف محله‌ای و شهری برگزار می‌شود.

وی بیان کرد: به مناسبت هفته ملی جمعیت امروز دکتر محمدحسین نصر اصفهانی از فعالان حوزه باروری و ناباروری و دکتر علامه از فعالان حوزه زنان و جمعیت میهمان صحن علنی شورا بودند، ضمن اینکه کتاب داستان‌های کودکانه به قلم خانم صفائیه رونمایی شد که حسن مطلعی برای انتقال دستاوردهای افتخارآمیز پژوهش‌های مجموعه رویان است.

سخنگوی شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به لوایح بررسی شده، گفت: لایحه دو فوریتی در خصوص نام گذاری میدانی حد فاصل خیابان رباط و بزرگراه شهید ردانی پور، به نام رسول آقا علی رویا نام گذاری شد که فوریت و اصل نام گذاری به تصویب رسید.

وی ادامه داد: امروز همچنین دو لایحه توافق ملکی در خیابان ابوریحان در منطقه ۱۴ و یک مورد در کمربندی شمال اصفهان مورد بررسی شد و هر دو به تصویب رسید.

انتهای پیام/

برچسب‌های خبر
دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری اصفهان زیبا منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

3 − یک =