باتوجه به قیمت اقلام خوراکی در بازار اصفهان، 400هزارتومان را میتوان با صرف خرید یک قلم خوراکی مانند برنج، میوه و صیفیجات و گوشت قرمز برای یک خانوار چهارنفره در طول ماه کرد یا بابت خرید یک سبد خوراکی متشکل از لبنیات، روغن ، نان و… پرداخت.