پیشنهاد سرسام آور از عربستان و الهلال:

طارمی فصل بعد رقیب رونالدو می‌شود!

روزنامه آبولا در شماره امروز خود خبر داده است که الهلال می‌خواهد برای استخدام سه ساله مهدی طارمی، دستمزد سرسام آور 27 میلیون یورو را به مهاجم ایرانی پورتو پرداخت کند.

تاریخ انتشار: 16:19 - چهارشنبه 1402/03/3
مدت زمان مطالعه: 2 دقیقه
طارمی فصل بعد رقیب رونالدو می‌شود!

به گزارش اصفهان زیبا؛ به نقل از خبرگزاری ورزش سه،  پس از مانور متعدد روزنامه‌های معتبر پرتغال مانند اوجوگو و رکورد روی برنامه‌های الهلال برای جذب مهدی طارمی، حالا این بار دیگر روزنامه بزرگ این کشور یعنی آبولا نیز به موضوع علاقه تیم عربستانی به مهاجم پورتو واکنش نشان داده و مدعی شده است این تیم سعودی با ارائه پیشنهاد وسوسه انگیز 27 میلیون دستمزد خالص برای این بازیکن، خواستار استخدام او شده است.

آبولا که این خبر را روی جلد اصلی خود برده است، به صورت مفصل تر از برنامه های الهلال پرده برداشته است و در صفحه پانزده شماره امروز، تیتر «باشگاه عربستانی از جذب مهاجم ایرانی منصرف نمی‌شود و پیشنهاد قراردادی سه ساله با دستمزد 9 میلیون یورویی در هر فصل را ارائه کرده است» را برای خبر خود انتخاب کرده است.

در گزارش امروز آبولا آمده است:

طارمی یک پیشنهاد چند میلیون دلاری در دست دارد و منشأ این پیشنهاد فقط می‌تواند از خلیج فارس باشد. این تیم الهلال است که اکنون در رتبه چهارم لیگ عربستان قرار گرفته و با اصرار بر برگرداندن فوتبالیست ایرانی از اروپا به آسیا، یک بار دیگر با پیشنهاد جدیدی بازگشته است.

الهلال همان تیمی است که موسی مارگا مهاجم سابق پورتو در آنجا بازی می‌کند. به گفته مطبوعات عربستان، این باشگاه پیشنهاد خود را افزایش داد تا به بهترین گلزن فعلی لیگ پرتغال دستمزد 9 میلیون یورو برای هر فصل ارائه کند. پیشنهادی که پاداش‌ها در آن محاسبه نشده و با احتساب قرارداد سه ساله، رقم آن به 27 میلیون یورو می‌رسد.

طارمی در سن 30 سالگی، آرزوی خود را برای ادامه فعالیت حرفه ای در برخی از لیگ‌های اصلی اروپایی از جمله لیگ برتر انگلیس حفظ کرده است. با این حال، پیشنهاد وسوسه کننده الهلال نشان می‌دهد که سعودی‌ها قصد ندارند اینقدر زود از شکار گلزن برتر پورتو دست بکشند.

مهاجم ایرانی یک سال دیگر با باشگاه پورتو قرارداد دارد، وضعیتی که به نظر نمی‌رسد مانعی برای کاهش انگیزه‌های تیم شهر ریاض در راه جذب طارمی باشد. چرا که این باشگاه نشان داده است برای تفاهم با اژدها مشکلی ندارد و برای انجام این انتقال، پیشنهاد 10 میلیون یورویی به پورتو ارائه داده است.

همین مطبوعات مشکل اصلی الهلال در راه جذب طارمی را، پیشنهادات برخی از لیگ‌های معتبر اروپایی می‌دانند. تیم‌هایی مانند سویا اسپانیا و مارسی فرانسه به مهاجم ایرانی علاقه دارند و چهار گلی که او برابر فامالیسائو به ثمر رساند، علاقه باشگاه‌های خواهانش را افزایش داد.

این فوتبالیست ایرانی با 21 گل زده در لیگ و مجموعا 30 گل در این فصل برای پورتو، بهترین رکورد شخصی دوران حرفه ای خود را رقم زده است. در همین حال او طی چهار فصل حضور در لیگ پرتغال و برای تیم‌های پورتو و ریو آوه، موفق به زدن 100 گل شده است.

انتهای پیام/

برچسب‌های خبر
دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری اصفهان زیبا منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

بیست − یازده =