اجرای طرح ضربتی مقابله با اخلالگران بازار ارز

رئیس پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از اجرای طرح ضربتی مقابله با اخلالگران بازار ارز و دستگیری 7 نفر در این رابطه خبر داد.

تاریخ انتشار: 12:03 - پنجشنبه 1401/12/11
مدت زمان مطالعه: < 1 دقیقه
اجرای طرح ضربتی مقابله با اخلالگران بازار ارز

به گزارش اصفهان زیبا؛ به نقل از خبرگزاری فارس اصفهان کامران ریاحی رئیس پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان اصفهان اظهار داشت: در پی افزایش بی‌رویه نرخ ارز و بی‌ثباتی در این بازار، پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان اصفهان طرح ویژه و ضربتی مقابله با اخلالگران و دلالان بازار ارز را در دستور کار خود قرارداد.

وی افزود: در این طرح که روز گذشته باقوت تمام به اجرا گذاشته شد تعداد ۷ نفر از دلالان اصلی خریدوفروش ارز که با انجام معاملات فردایی تأثیر زیادی در افزایش قیمت ارز می‌گذاشتند شناسایی و طی یک عملیات منسجم و ضربتی دستگیر شدند.

ریاحی بیان کرد: در این عملیات از متهمان دستگیرشده ۵ هزار و ۲۴۳ دلار، ۴۷۵ یورو، ۱۵ درهم، ۳۶۰ پوند، ۱۹۵ لیر، ۲۶۰ هزار دینار و هزار و ۶۰۰ فرانک به ارزش ۱۴ میلیارد ریال به همراه تعدادی کارت‌بانکی، یک دستگاه کارت‌خوان و مبلغ یکصد میلیون ریال وجه نقد کشف شد.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان اصفهان با اشاره به تحویل متهمان دستگیرشده به مرجع قضایی بر مقابله قاطعانه با اخلالگران و دلالان ارزی تأکید کرد و گفت: پلیس امنیت اقتصادی بااقتدار کامل با این‌گونه افراد برخورد قانونی می‌کند و اجازه برهم زدن امنیت اقتصادی و روانی جامعه را نخواهد داد.

انتهای پیام/

برچسب‌های خبر
اخبار مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری اصفهان زیبا منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

سیزده − سیزده =