مسابقه دانستنی‌های سلامت

هر هفته یک‌بار مسابقه‌ای با همکاری اداره توسعه فرهنگ سلامت وابسته به سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان برگزار می‌شود. برای شرکت در این مسابقه می‌توانید به سؤال چهار‌گزینه‌ای زیر پاسخ دهید تا به قید قرعه هدایایی ارزنده تقدیم شود.

تاریخ انتشار: 10:41 - یکشنبه 1402/03/21
مدت زمان مطالعه: < 1 دقیقه
مسابقه دانستنی‌های سلامت

به گزارش اصفهان زیبا؛ هر هفته یک‌بار مسابقه‌ای با همکاری اداره توسعه فرهنگ سلامت وابسته به سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان برگزار می‌شود. برای شرکت در این مسابقه می‌توانید به سؤال چهار‌گزینه‌ای زیر پاسخ دهید تا به قید قرعه هدایایی ارزنده تقدیم شود.

پرسش مسابقه

کدام یک از گزینه‌های زیر منبع خوبی از زینک و مس است؟

الف) گردو

ب)بادام و گردو

ج)بادام هندی

 د) فندق

راهنمایی

 برای یافتن پاسخ صحیح مسابقه به سایت دانستنی‌های پزشکی مراجعه کنید.

نحوه شرکت در مسابقه

 برای شرکت در این مسابقه می‌توانید پاسخ خود را به شماره  500040002524 ارسال کنید.‌(بدون ذکر مسابقه دانستنی‌های سلامت و نام و نام خانوادگی از شرکت در مسابقه محروم هستید.)

آخرین مهلت شرکت در مسابقه پنج روز پس از چاپ است و پاسخ شماره ‌پیش گزینه ج بود.

گفتنی است؛ شرکت در این مسابقه برای شهرستان‌های دیگر بلامانع است و ضمن مد‌نظر قرار دادن آنها، در صورت برنده شدن همچون شماره‌های پیش، جوایز با پست برای آنها ارسال می‌شود.

نام برنده شماره پیش

مرضیه حجتی نجف آبادی

نحوه دریافت جایزه

 برندگان می‌توانند برای دریافت جوایز خود ضمن تماس با شماره 32225251 و همراه داشتن کارت شناسایی، به دفتر روزنامه اصفهان‌‌زیبا‌ مراجعه کنند.(بدون هماهنگی از ارائه جوایز معذوریم)

برچسب‌های خبر