روزهای سخت تارتار در اصفهان

سه‌باخت و دوتساوی در پنج‌هفته اخیر لیگ باعث شده تا مهدی تارتار سخت‌ترین روزهای عمر مربیگری‌اش را در اصفهان تجربه کند.

تاریخ انتشار: 03:21 - پنجشنبه 1401/11/13
مدت زمان مطالعه: 2 دقیقه
روزهای سخت تارتار در اصفهان

سه‌باخت و دوتساوی در پنج‌هفته اخیر لیگ باعث شده تا مهدی تارتار سخت‌ترین روزهای عمر مربیگری‌اش را در اصفهان تجربه کند. تیم ذوب‌آهن که تا پیش از تعطیلات لیگ به واسطه حضور تیم ملی در جام جهانی رتبه تک‌رقمی در جدول رده‌بندی داشت، پس از نتایجی که در پنج هفته اخیر کسب کرده، به رتبه دوازدهم سقوط کرده تا نزدیک‌شدن به منطقه خطر جدول رده‌بندی، باعث نارضایتی هواداران از عملکرد کادر فنی و بازیکنان و نگرانی آن‌ها از تکرار اتفاقات لیگ دوفصل قبل شود.

باتوجه به دست خالی مهدی تارتار در تیم ذوب‌آهن، انتظار می‌رفت این تیم حضور قدرتمندتری در فصل نقل و انتقالات تابستانه داشته باشد؛ اما با مروری به ورودی و خروجی تیم ذوب‌آهن به‌نظر می‌رسد این اتفاق محقق نشده باشد. در تیم ذوب‌آهن علاه بر احسان پنشنبه و دارکو بیدوف، دو خارجی تیم ذوب‌آهن که پیش از شروع رسمی نیم‌فصل از این تیم جدا شده بودند، محمدامین درویشی و محمدعلی فرامرزی نیز در لیست مازاد قرار گرفتند.

اما آرمان قاسمی با وجود گمانه‌زنی‌ها مبنی بر جدایی، کماکان تیم اصفهانی را همراهی می‌کند. سامان نریمان جهان، عرفان معصومی، مهران درخشان‌مهر و روح‌الله سیف‌الهی، بازیکنانی هستند که با نظر مهدی تارتار به تیم اصفهانی پیوسته‌اند که از این جمع درخشان مهر سابقه بازی در تیم ذوب‌آهن را دارد.

گاندوهای اصفهانی امروز در هفته هجدهم لیگ برتر به مصاف تیم رده هفتمی مس رفسنجان می‌روند و برای بهبود وضعیتشان در لیگ، چاره‌ای به‌جز امتیازگرفتن در این دیدار ندارند؛ هرچند که با توجه به تساوی خانگی در دور رفت، کار دشواری خواهد بود. طی روزهای گذشته‌ها بعضی از سایت‌ها اقدام به انتشار لیستی کرده و مدعی شدند طی چهارسال گذشته 150بازیکن در تیم‌های تحت هدایت تارتار جابه‌جا شده‌اند که آمار چشمگیری است. البته چندان به این لیست نمی‌توان اعتنا کرد؛ زیرا لیست خروجی تیم‌ها و بازیکنان جداشده را هم در این جمع حساب کرده است.

سایت دیگری هم مدعی شد اگر ذوب‌آهن برابر مس رفسنجان نتیجه نگیرد، مدیران باشگاه اقدام به تغییر سرمربی خواهند کرد. اما این خبر هم درست به‌نظر نمی‌آید و هیچ تیمی برای چند هفته نتیجه‌نگرفتن سرمربی خود را تغییر نمی‌دهد؛ ضمن اینکه گزینه قابلی هم در بین مربیان بی تیم مانده وجود ندارد که مدیران ذوب‌آهن بخواهند روی او حساب کنند؛ البته شرایط تیم ذوب‌آهن اگر خیلی زود به فکر نیفتد، خطرناک خواهد شد.

برچسب‌های خبر
اخبار مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری اصفهان زیبا منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

19 + 14 =