از ۸۱ دستگاه اتوبوس جدید شهری رونمایی شد

در دوازدهمین برنامه «به احترام مردم اصفهان» امروز (چهارشنبه) از ۸۱ دستگاه اتوبوس جدید شهری با اعتبار ۳,۵۰۰ میلیارد ریال رونمایی شد تا شهروندان شاهد سومین افتتاح در ناوگان اتوبوسرانی طی فعالیت این دوره مدیریت شهری اصفهان باشند.

تاریخ انتشار: 15:16 - چهارشنبه 1401/12/10
مدت زمان مطالعه: < 1 دقیقه
از ۸۱ دستگاه اتوبوس جدید شهری رونمایی شد

به گزارش اصفهان زیبا؛ به نقل از خبرگزاری ایمنا در قالب دوازدهمین برنامه «به احترام مردم اصفهان» امروز _چهارشنبه دهم اسفند_ از ۸۱ دستگاه اتوبوس جدید شهری با اعتبار ۳,۵۰۰ میلیارد ریال با حضور شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر و مدیران شهری رونمایی شد.

برنامه «به احترام مردم اصفهان» امروز به ایستگاه دوازدهم خود رسید تا بار دیگر با بهره‌برداری از پروژه‌ها و رونمایی از خدمات جدید، زمینه رفاه هرچه بیشتر شهروندان اصفهانی فراهم شود.

دوازدهمین برنامه «به احترام مردم اصفهان» با محوریت رونمایی از ۸۱ دستگاه اتوبوس جدید شهری با اعتبار ۳,۵۰۰ میلیارد ریال (با مشارکت دولت) و آغاز به‌کار نخستین مرکز مکانیزه معاینه فنی موتورسیکلت و مرکز معاینه فنی خودروهای سبک در منطقه ۱۴ با مشارکت انجمن حمایت از زندانیان برگزار شد.

بهره‌برداری از پروژه اتصال بزرگراه معلم به بلوار فرزانگان در مناطق هفت و ۱۲ شهرداری با اعتبار ۵۵۰ میلیارد ریال نیز به احترام مردم اصفهان انجام می‌شود.

انتهای پیام/

برچسب‌های خبر
اخبار مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری اصفهان زیبا منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

2 + 1 =