میزبانی شهر رویاها از ۲۰۰۰ دانش‌آموز در یک روز

مدیرعامل شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی، فرهنگی و ورزشی سپاهان شهرداری اصفهان گفت: با نزدیک شدن به سال جدید و مساعد شدن شرایط آب‌وهوایی، رکورد حضور اردوهای دانش‌آموزی در شهربازی شهر رویاها با میزبانی بیش از دو هزار نفر از دانش‌آموزان به‌طور همزمان شکست.

تاریخ انتشار: 13:54 - دوشنبه 1401/12/15
مدت زمان مطالعه: < 1 دقیقه
میزبانی شهر رویاها از ۲۰۰۰ دانش‌آموز در یک روز

به گزارش اصفهان زیبا؛ به نقل از خبرگزاری ایمنا سعید ساکت با اشاره به استقبال اردوهای دانش‌آموزی از مجموعه شهر رویاها اظهار کرد: شهر رویاها یکی از بزرگترین مجموعه‌های تفریحی و گردشگری کلان‌شهر و استان اصفهان محسوب می‌شود که می‌تواند میزبان جمع کثیری از گردشگران و علاقه‌مندان به عرصه تفریحی و گردشگری باشد.

وی با اشاره به استقبال از حضور اردوهای دانش‌آموزی و سازمانی در مجموعه شهر رویاها افزود: در حال حاضر با مساعد شدن وضعیت آب‌وهوا و تعامل سازنده شرکت توسعه سیاحتی سپاهان با اداره‌کل آموزش و پرورش به‌منظور میزبانی شایسته از فرهنگیان و دانش‌آموزان در این ظرفیت تفریحی، از حضور مدارس، فرهنگیان و سازمان‌ها برای فراهم‌سازی بستر مناسب تفریحی استقبال می‌کنیم.

مدیرعامل شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی، فرهنگی و ورزشی سپاهان شهرداری اصفهان خاطرنشان کرد: با استقبال اردوهای دانش‌آموزی شاهد حضور بیش از دو هزار دانش‌آموز از مدارس مختلف به طور همزمان در یک روز در مجموعه شهر رویا ها بودیم که این عدد رکورد روزانه حضور اردوهای دانش‌آموزی در مجموعه شهر رویاها را شکست.

وی با بیان اینکه این عدد در مقایسه با بیشترین میزان استقبال در پنج سال گذشته که ۱۲۰۰ نفر بود، قابل توجه است، گفت: پایان بهمن ۱۴۰۱، بیش از ۱۵۰۰ دانش‌آموز در یک روز میهمان شهربازی شهر رویاها بودند که این عدد در مقایسه با سال‌های گذشته قابل توجه است.

ساکت تصریح کرد: شرکت توسعه سیاحتی سپاهان در زمینه کاهش آسیب‌ها و بحران‌های اجتماعی نسبت به بهره‌مندی مؤثر مدارس و دانش‌آموزان گام برداشته است و برای تسهیل شرایط به‌منظور برگزاری اردوهای دانش‌آموزی تلاش و همراهی لازم خود را با ارگان‌ها و مدارس مختلف اعلام می‌دارد.

برچسب‌های خبر
دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری اصفهان زیبا منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

15 − 12 =