استاندار اصفهان:

دشمن موریانه‌وار تاروپود خانواده ایرانی را هدف قرار داده است

استاندار اصفهان گفت: در سال‌های گذشته به دلیل سهل‌انگاری‌هایی که انجام شده دشمن به صورت موریانه‌وار تاروپود خانواده ایرانی را مورد هدف قرار داده است.

تاریخ انتشار: 14:56 - پنجشنبه 1401/12/18
مدت زمان مطالعه: 2 دقیقه
دشمن موریانه‌وار تاروپود خانواده ایرانی را هدف قرار داده است

به گزارش اصفهان زیبا؛ به نقل از خبرگزاری صاحب نیوز سیدرضا مرتضوی در کارگروه اجتماعی استان که با حضور معاون وزیر کشور برگزار شد، اظهار کرد: استان اصفهان نسبت به سایر نقاط کشور شرایط متفاوتی را دارد مردم این خطه به جانفشانی و ایثار بی حد و مرز در دوران دفاع مقدس شُهره هستند./ دشمن

استاندار اصفهان افزود: وفاداری و ایثار مردم اصفهان سرمایه‌های بی‌بدیل استان است که به عنوان یک دارایی ارزشمند همیشه مورد توجه قرار گرفته‌اند.

وی با اشاره به سفر رئیس قوه قضاییه به استان، عنوان کرد: همزمان با سفر رئیس قوه قضائیه به استان، تنها در یک روز ۴۹ نفر از کسانی که محکوم به قصاص بودند، در فرایند صلح و سازش توسط اولیای دم بخشیده شدند.

استاندار اصفهان افزود: نگاه به خانواده که معطوف به زندگی عفیفانه است و توجه به امر و راهبرد عفاف و حجاب در مراودات اجتماعی همیشه مورد توجه مردم شریف استان قرار گرفته است.

وی متذکر شد: البته در سال‌های گذشته به دلیل سهل‌انگاری‌هایی که انجام شده؛ دشمن به صورت موریانه‌وار تاروپود خانواده ایرانی را مورد هدف قرار داده است.

مرتضوی با اشاره به اینکه نیاز است با همت عمومی و تلاش ویژه بالادستی به صورت منظم در این خصوص هدف و برنامه داشته باشیم، خاطرنشان کرد: درصدد هستیم مجموعه رصدی را تعریف کنیم تا با پشتیبانی سازمان امور اجتماعی کشور بتوانیم اطلس اجتماعی استان را به صورت منظم و با سازوکار مناسبی تهیه و تدوین کنیم.

استاندار اصفهان همچنین از مساعدت معاون وزیر کشور در اختصاص و افتتاح مجموعه فدک به عنوان سرپناهی برای بی‌خانمان‌ها تشکر و قدردانی کرد.

سرآمدی استان اصفهان در عرصه‌های مختلف دفاع از میهن و هم‌میهن

محمدرضا جان‌نثاری نیز در این نشست بیان کرد: گزارش‌هایی که در این جلسه ارائه شد مثال‌های کوچکی از فعالیت‌های انجام شده در استان است.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان افزود: در استان تلاش می‌کنیم تا سرمایه انسانی گرانقدری که داریم را حفظ کنیم چراکه این مردم بارها ثابت کرده‌اند که پای عقاید خود ایستاده‌اند اما دشمن حتی لحظه‌ای دست از فتنه‌انگیزی علیه مردم ایران اسلامی بر نمی‌دارد.

جانثاری گفت: تعداد بیشترین آمار خیریه‌ها متعلق به استان اصفهان است، از طرفی این مردم همیشه در دفاع از حق، اسلام، میهن و هم‌میهنان خود پیش قدم بودند از این رو نگران آسیب‌های اجتماعی متعددی هستیم که مردم ما را تهدید می‌کند.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان یادآور شد: البته باور داریم که می‌توانیم مشکلات را کاهش دهیم به همین دلیل از وزارت کشور و ریاست سازمان امور اجتماعی کشور تقاضای پشتیبانی داریم تا به ما کمک کنند این سرمایه عظیم را برای کشور حفظ کنیم.

انتهای پیام/

برچسب‌های خبر
اخبار مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری اصفهان زیبا منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

نه + هفت =