محمدحسینی:

رهنان آماده پذیرایی از مسافران نوروزی است

مدیر منطقه ۱۱ شهرداری اصفهان گفت: منطقه رهنان با زیباسازی معابر و خیابان‌ها و در نظر گرفتن برنامه‌های فرهنگی و تفریحی، برای میزبانی از مسافران نوروزی آماده است.

تاریخ انتشار: 14:52 - شنبه 1401/12/20
مدت زمان مطالعه: < 1 دقیقه
رهنان آماده پذیرایی از مسافران نوروزی است

به گزارش اصفهان زیبا؛ به نقل از خبرگزاری ایمنا حسن محمدحسینی اظهار کرد: رهنان دیاری هزار ساله است که هویت آن برای همه شناخته شده و زبانزد خاص و عام است؛ در این راستا برای استقبال از نوروز، زیباسازی و فضاسازی محله‌های منطقه ۱۱ در دستور کار قرار گرفته و برنامه‌های متنوع و متعددی برای این ایام در نظر گرفته شده است تا بتوانیم لحظات شادی را برای مردم رقم بزنیم.

وی با اشاره به جاذبه‌های دیدنی رهنان و آماده‌سازی این نقطه از شهر برای پذیرایی از مسافران نوروزی افزود: رهنان نوروز سال گذشته در بین مناطق شهرداری رتبه برتر را به خود اختصاص داد، چراکه با وجود هزینه‌های نه‌چندان زیاد برنامه‌های خلاقانه‌ای در این منطقه به اجرا درآمد که نظر مردم را به خود جلب کرد.

مدیر منطقه ۱۱ شهرداری اصفهان گفت: با معرفی جاذبه‌ها و میراث ناملموسی که پیگیری‌های لازم برای ثبت و ضبط آن در دستور کار قرار گرفته است، در آینده نزدیک می‌توان برنامه‌های خوبی برای ساکنان منطقه، شهروندان اصفهانی و حتی مسافران در ایام مختلف سال اجرا کرد.

محمدحسینی خاطرنشان کرد: شهرداری منطقه رهنان با زیباسازی معابر و خیابان‌ها و در نظر گرفتن برنامه‌های فرهنگی و تفریحی برای میزبانی از مسافران نوروزی آماده است.

انتهای پیام/

برچسب‌های خبر
اخبار مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری اصفهان زیبا منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

شانزده + هفت =