تیم‌های ملی فوتسال :

در تیم‌های ملی فوتسال چه خبر است؟/ دو اردو در یک زمان و یک مکان!

در حالی اردوی تیم ملی زیر 20 سال و تیم ملی بزرگسالان فوتسال قرار است در فروردین برگزار شود که اسامی بازیکنان جوان در هر دو لیست سرمربیان تیم‌های ملی وجود دارد.

تاریخ انتشار: 17:03 - پنجشنبه 1402/01/10
مدت زمان مطالعه: < 1 دقیقه
در تیم‌های ملی فوتسال چه خبر است؟/ دو اردو در یک زمان و یک مکان!

به گزارش اصفهان زیبا؛ به نقل از خبرگزاری فارس، در حالی اردوهای تیم‌های ملی فوتسال بزرگسالان و زیر ۲۰ سال قرار است از ۱۷ فروردین در کمپ تیم‌های ملی برگزار شود که بناست دو اردو در یک زمان و مکان با بازیکنان مشترک برپا شود. هفتم فروردین علی صانعی سرمربی تیم ملی زیر ۲۰ سال فوتسال نفرات برتر خود را به جهت برگزاری اردوی در کمپ تیم‌های ملی اعلام کرد. از طرفی هم وحید شمسایی سرمربی تیم ملی بزرگسالان روز گذشته نفرات برتر خود را برای برگزاری اردوی آماده‌سازی اعلام کرد.

در این میان نکته‌ای که در لیست هر دو سرمربیان وجود دارد، تاریخ و محل برگزاری این اردوها است. یکی بودن مکان و زمان برگزاری اردوهای تیم ملی پایان این چالش نبود؛ تعدادی از بازیکنانی که صانعی به اردوی تیم ملی جوانان دعوت کرده است در لیست وحید شمسایی هم حضور دارند. این موصوع خود یک نوع بی‌برنامگی و بی توجهی به تیم‌های ملی فوتسال در فدراسیون فوتبال و کمیته فوتسال است.

حال این سوال به وجود می‌آید که تیم‌های ملی جوانان و بزرگسالان چگونه باید در یک سالن اردو برگزار کنند؟ سوال بعدی اینکه 2 سرمربی چگونه می‌خواهند از ملی‌پوشان مشترک استفاده کنند؟

انتهای پیام/

برچسب‌های خبر
دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری اصفهان زیبا منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

هشت − هشت =