اجرای عملیات بهسازی و اصلاح هندسی معابر منطقه ۹ اصفهان

مدیر منطقه ۹ شهرداری اصفهان گفت: عملیات اصلاح هندسی و مناسب‌سازی معابر و پیاده‌روها با هدف ساماندهی فضاهای شهری با دو میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال اعتبار در سطح این منطقه در حال انجام است.

تاریخ انتشار: 14:10 - دوشنبه 1402/02/11
مدت زمان مطالعه: < 1 دقیقه
اجرای عملیات بهسازی و اصلاح هندسی معابر منطقه ۹ اصفهان

به گزارش اصفهان زیبا؛ به نقل از خبرگزاری ایمنا،  سیدسلمان قاضی‌عسگر اظهار کرد: یکی از مهمترین مسائلی که می‌تواند در اجرای طرح‌های ترافیکی و کاهش میزان تصادفات درون‌شهری نقش مهمی ایفا کند، اجرای طرح‌های مربوط به اصلاح هندسی معابر و میادین است.

وی با تاکید بر اهمیت و ضرورت توجه به مسائل عمرانی افزود: عملیات اصلاح هندسی و مناسب‌سازی معابر و پیاده‌روها با هدف ساماندهی ساختار و فضاهای شهری با دو میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال اعتبار در سطح منطقه ۹ در حال انجام است.

مدیر منطقه ۹ شهرداری اصفهان تصریح کرد: عملیات اجرای اصلاح هندسی ورودی محله جنیران شامل جدول‌گذاری، مناسب‌سازی و پیاده‌روسازی به‌منظور دسترسی مناسب محلی به‌ویژه تردد معلولان و افراد کم‌توان جسمی، رفع خطر و اجرای جزیره ترافیکی از سوی واحد عمران منطقه در دست اقدام است.

وی با تاکید بر خدمت‌رسانی شایسته در راستای تأمین آرامش و آسایش شهروندان گفت: اصلاح هندسی مورد نیاز در سطح منطقه مطابق با طرح‌های ابلاغی اداره حمل‌ونقل و ترافیک با هدف تسهیل در عبور و مرور عابران، رفع خطر و استانداردسازی ورودی و خروجی محله‌ها اجرا خواهد شد.

قاضی‌عسگر خاطرنشان کرد: طراحی و اصلاح هندسی صحیح تقاطع‌ها و معابر شهری، علاوه بر رفع گره‌های ترافیکی، دستیابی به اهدافی نظیر ساماندهی وضعیت عبور و مرور وسایل نقلیه، ارتقای ایمنی تردد عابران پیاده و تأمین رضایت شهروندان را نیز به دنبال دارد.

انتهای پیام/

برچسب‌های خبر
دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری اصفهان زیبا منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

چهار × 4 =