حضور مردم در راهپیمایی ۲۲بهمن معنادار بود

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان از حضور پرشور، معنادار و به‌یادماندنی مردم اصفهان در راهپیمایی ۲۲ بهمن قدردانی کرد و گفت: مشکلات هیچ تأثیری بر دفاع مردم از مبانی انقلاب نداشته است.

تاریخ انتشار: 23:26 - یکشنبه 1401/11/23
مدت زمان مطالعه: < 1 دقیقه
حضور مردم در راهپیمایی ۲۲بهمن معنادار بود

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان از حضور پرشور، معنادار و به‌یادماندنی مردم اصفهان در راهپیمایی ۲۲ بهمن قدردانی کرد و گفت: مشکلات هیچ تأثیری بر دفاع مردم از مبانی انقلاب نداشته است. لذا مسئولان ملی نیز باید به مطالبات بحق مردم اصفهان توجه کنند. محمد نورصالحی در گفت‌وگو با ایمنا اظهار کرد: روز شنبه، بیست‌ودوم بهمن راهپیمایی چهل‌وچهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در شهر اصفهان همچون سایر شهرهای کشور برگزار شد.

او با بیان اینکه پس از سه‌سال که به‌دلیل شرایط کرونایی راهپیمایی ۲۲ بهمن برگزار نشده بود، یکی از پرشکوه‌ترین و پرهیجان‌ترین راهپیمایی‌های این روز در اصفهان برگزار شد، افزود: در اصفهان شاهد بودیم که از کیلومترها قبل از میدان امام خمینی (ره) تراکم جمعیت به حدی بود که تردد افراد سخت شده بود و این میدان مملو از جمعیت بود.

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه جمعیت جوان و تمام کسانی که شور انقلاب اسلامی را در سر داشتند در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت کردند، خاطرنشان کرد: به نوبه خود از حضور پرشور، معنادار و به‌یادماندنی مردم اصفهان در راهپیمایی ۲۲بهمن قدردانی می‌کنم.

او اضافه کرد: دشمن فکر می‌کرد با توطئه و آشوب‌های اخیر می‌تواند مردم را دلسرد کند؛ اما شهروندان خلاف نقشه دشمن عمل کردند و نشان دادند که حتی بیش از گذشته طرفدار انقلاب اسلامی هستند و با تمام وجود خود از ارزش‌ها و مبانی انقلاب دفاع می‌کنند. نورصالحی ادامه داد: مشکلات، هیچ تأثیری بر دفاع مردم از مبانی انقلاب نداشته است.

لذا مسئولان ملی نیز باید به مطالبات بحق مردم اصفهان توجه کنند. او افزود: پیام مردم اصفهان برای جریان مستمر زاینده‌رود و موضوع آلودگی هوا باید بیشتر مورد توجه مسئولان در سطح ملی قرار گیرد.

برچسب‌های خبر
اخبار مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری اصفهان زیبا منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

چهارده − 9 =