ارتقای کیفیت خدمات در ستاد نوروزی منطقه ۲ اصفهان

مسئول ستاد تسهیلات سفر منطقه دو شهرداری اصفهان گفت: در ستاد هدایت و اسکان این منطقه مانند سال گذشته غرفه‌هایی برای استقرار نیروهای کلانتری، فعالان اورژانس، خدمات ایمنی و اسکان و راهنمایی پیش‌بینی شده است، البته اقدامات سال گذشته در ستاد، مورد بررسی و آسیب‌شناسی قرار گرفت تا خدمات کیفی‌تر ارائه شود.

تاریخ انتشار: 16:10 - شنبه 1401/12/13
مدت زمان مطالعه: 2 دقیقه
ارتقای کیفیت خدمات در ستاد نوروزی منطقه ۲ اصفهان

به گزارش اصفهان زیبا؛ به نقل از خبرگزاری ایمنا محمد صیرفی‌نژاد امروز _شنبه سیزدهم اسفند_ در جلسه هماهنگی ستاد هدایت و اسکان خدمات سفر اصفهان ویژه ستاد اجرایی منطقه دو شهرداری با بیان اینکه این جلسه به‌منظور برنامه‌ریزی مناسب برای استقبال از شهروندان، گردشگران و مسافران در نوروز ۱۴۰۲ برگزار شده است، اظهار کرد: سالانه این جلسه برای هماهنگی میان دستگاه‌های مرتبط برای ارائه خدمات انجام می‌شود، امسال نیز با همفکری این مأموریت را به بهترین شکل انجام خواهیم داد.

وی با بیان اینکه به دلیل تقارن نوروز و ماه مبارک رمضان ستاد نوروزی از بیست‌وپنجم اسفند فعالیت خود را آغاز خواهد کرد، افزود: در این راستا به‌منظور آماده‌سازی منطقه نیز اقدامات شهری، امنیتی، ایمنی و آذین‌بندی در راستای فعالیت ستاد تسهیلات هدایت و اسکان انجام می‌شود.

مسئول ستاد تسهیلات سفر منطقه دو شهرداری اصفهان با بیان اینکه ستاد هدایت منطقه دو در بختیاردشت و مجاورت دانشکده آب و برق خدمات خود را ارائه می‌کند، تصریح کرد: مدیریت دانشگاه آب و برق سال گذشته همکاری خوبی را با ستاد منطقه دو داشت، در این راستا بخشی از فضای دانشگاه را برای فعالیت ستاد هدایت و بخشی دیگر را برای اسکان اختصاص دادند و امسال نیز این همکاری وجود دارد.

وی گفت: در ستاد هدایت و اسکان منطقه دو مانند سال گذشته غرفه‌هایی برای استقرار نیروهای کلانتری، فعالان اورژانس و خدمات ایمنی و اسکان و راهنمایی پیش‌بینی شده است، البته اقدامات سال گذشته در ستاد، مورد بررسی و آسیب‌شناسی قرار گرفت، بر این اساس بازخوردها احصا شد تا خدمات باکیفیت‌تر ارائه شود.

صیرفی‌نژاد با تاکید بر اینکه تأمین امنیت در چند نقطه ویژه باید مورد توجه قرار گیرد، ادامه داد: لازم است امنیت محل استقرار ستاد هدایت و اسکان منطقه دو در پارک قلمستان، ورزشگاه نیکان و خیابان امام خمینی (ره) ویژه‌تر تأمین شود.

وی با بیان اینکه امسال در پارک قلمستان شرایط حضور مستمر نیروهای انتظامی را به صورت مستمر فراهم می‌کنیم، گفت: در ورزشگاه نیکان نیز اگر پذیرش مسافر را داشته باشیم، باید تمهیدات ایمنی و امنیتی لحاظ شود.

به گزارش ایمنا، در ادامه اعضای ستاد و نمایندگان دستگاه‌های مختلف اقدامات انجام شده، درخواست‌ها و پیشنهادهای خود را مطرح کردند که از جمله موارد مطرح شده می‌توان به تأمین زیرساخت پارکینگ برای ورزشگاه نیکان، توجه به امنیت پارک قلمستان بیش از گذشته، دسترسی به اعضای ستاد در هر ساعت از شبانه‌روز در راستای ارتقای خدمات به میهمانان نوروزی، حذف کلید به دستان و فعالیت جلیقه‌پوشان، ایمن‌سازی روبه‌روی پارک قلمستان با توجه به حادثه‌خیز بودن این محور، انجام بازدید از محل اسکان مسافران و تأمین ایمنی اشاره کرد.

انتهای پیام/

برچسب‌های خبر
اخبار مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری اصفهان زیبا منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

5 × 2 =