مسئول ستاد تسهیلات سفر منطقه ۱۲ شهرداری اصفهان:

“کیمیا” پذیرای میهمانان نوروزی است

مسئول ستاد تسهیلات سفر منطقه ۱۲ شهرداری اصفهان با بیان اینکه ایجاد شرایط مطلوب برای استقبال از مسافران نوروزی از یک‌ماه پیش برنامه‌ریزی شده است، گفت: هدف اصلی از برگزاری ستاد کیمیا، اطلاع‌رسانی کامل، پیرامون شهر اصفهان به مسافران نوروزی این کلان‌شهر است.

تاریخ انتشار: 14:58 - شنبه 1401/12/20
مدت زمان مطالعه: < 1 دقیقه
“کیمیا” پذیرای میهمانان نوروزی است

به گزارش اصفهان زیبا؛ به نقل از خبرگزاری ایمنا، علی‌اکبر رسالت با اشاره به وجود شرایط اقلیمی مناسب و سفرهایی که در سال جدید در سطح کشور اتفاق خواهد افتاد، اظهار کرد: امسال شرایط آب و هوایی اصفهان بسیار مناسب است و به‌طور قطع در سال جدید این کلان‌شهر میزبان مسافران بسیاری خواهد بود. / کیمیا

وی افزود: ستاد تسهیلات سفر منطقه ۱۲ شهرداری اصفهان پذیرای مسافرانی است که از سمت شمال، تهران و شهرهای مجاور وارد شهر می‌شوند که آماده پذیرایی از آن‌ها هستیم.

مسئول ستاد تسهیلات سفر منطقه ۱۲ شهرداری اصفهان با بیان اینکه ایجاد شرایط مطلوب برای استقبال از مسافران نوروزی از یک‌ماه پیش برنامه‌ریزی شده است، تصریح کرد: این برنامه‌ها با برگزاری جلسات متعدد ستاد نوروزی منطقه ۱۲ شهرداری اصفهان و با هماهنگی معاونت خدمات شهری شهرداری اصفهان در حال اجرا است.

وی با اشاره به فعالیت ستاد کیمیا واقع در شمال شهر اصفهان، گفت: در این ستاد امکانات لازم برای توقف لحظه‌ای و اطلاع‌رسانی به مسافران فراهم شده است.

رسالت با بیان اینکه ایام ماه مبارک رمضان نیز در پیش است، خاطرنشان کرد: تمهیداتی برای رفاه مطلوب مسافران در این مورد نیز اندیشیده شده است.

مسئول ستاد تسهیلات سفر منطقه ۱۲ شهرداری اصفهان ادامه داد: هدف اصلی از ایجاد ستاد کیمیا، اطلاع‌رسانی کامل پیرامون شهر اصفهان به مسافران نوروزی این کلان‌شهر است.

وی اظهار کرد: در ستاد نوروزی کیمیا رویدادهای فرهنگی مانند برگزاری نمایشگاه صنایع دستی اصفهان برای ارائه به مسافران برگزار خواهد شد تا بتوانند با آرامش خاطر و اطلاعات بیشتری وارد شهر اصفهان شوند.

انتهای پیام/

برچسب‌های خبر
اخبار مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری اصفهان زیبا منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

دوازده − 2 =