اصلاح عمیق بازار سرمایه پس از یک ماه رشد؛ کانال ۲ میلیون و ۵۰۰‌ هزار واحد از دست رفت

شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران، به صورت ناگهانی با ریزش و هیجان منفی روبرو شد به گونه‌ای که شاخص کل در پایان معاملات امروز (یکشنبه) با ۹۵ هزار و ۴۳ واحد کاهش معادل سه و ۷۵ صدم درصد به ۲ میلیون و ۴۴۰ هزار و ۱۹۳ واحد رسید.

تاریخ انتشار: 15:18 - یکشنبه 1402/02/17
مدت زمان مطالعه: 2 دقیقه
اصلاح عمیق بازار سرمایه پس از یک ماه رشد؛ کانال ۲ میلیون و ۵۰۰‌ هزار واحد از دست رفت

به گزارش اصفهان زیبا؛ به نقل از آخرین خبر، شاخص هم وزن نیز با ۳۰ هزار و ۶۶ واحد کاهش معادل سه و ۴۵ صدم درصد در محدوده ۸۴۰ هزار و ۳۴۲ واحد قرار گرفت.

نماد‌های فولاد، فملی، فارس، کچادف کگل، شستا و وبملت از نماد‌های تاثیر گذار منفی بر شاخص کل بورس بودند. نماد‌های خساپا، خودرو، خگستر، شتران، فولاد و شپنا هم از نماد‌های پرتراکنش با تاثیر منفی بر بازار سهام بودند. نماد پی پاد هم از نماد‌های پرتراکنش با تاثیر مثبت بر شاخص کل بورس بود.

شاخص کل فرابورس نیز امروز با هزار و ۲۶۴ واحد کاهش به عدد ۳۰ هزار و ۶۶ واحد رسید. نماد‌های خکرمان و فرود از نماد‌های پرتراکنش با تاثیر مثبت و نماد‌های دی، خاور، آریا، شاروم و کرمان از نماد‌های با تاثیر منفی بر بازار فرابورس امروز بودند.

بازار امروز سهام شاهد ۹۲ نماد مثبت برابر ۶۵۲ نماد منفی بود. ۶۴ صف خرید مقابل ۴۹۳ صف فروش تشکیل شد. خالص ورود و خرج پول حقیقی هم امروز به چهار هزار و ۴۵ میلیارد تومان رسید.

معامله گران امروز ۲۹ میلیارد و ۲۶ میلیون سهام را به ارزش ۱۹ هزار و ۲۷۳ میلیارد تومان دست به دست کردند. ارزش دلاری امروز بازار سرمایه نیز ۳۱۲ میلیارد دلار بود.

 

نمای کلی بازار را در تصویر زیر مشاهده می‌کنید:

انتهای پیام/

برچسب‌های خبر
اخبار مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری اصفهان زیبا منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

دوازده + 18 =