آرشیو سرویس طنز
آموزش‌های محیط‌زیستی از اون‌ور!
11:23 - 30 دی 1402

آموزش‌های محیط‌زیستی از اون‌ور!

وقتی کنار دریا یا وسط جنگل می‌روید، مثل آدم‌هایی که صدسال از شنیدن موسیقی محروم بوده‌اند، صدای ضبط ماشین را تا خرتناق زیاد کنید، گاز بدهید و یک‌دفعه دستی بکشید …

تاریخچه فیلمفارسی از دیرباز تا زودباز
11:24 - 3 اسفند 1401

تاریخچه فیلمفارسی از دیرباز تا زودباز

از عوامل بسیار مؤثر بر سینمای ایران انقلاب سال 57 است. بعد از جریاناتی که در بالا گفته شد طبیعتا انقلاب می‌شد. یعنی در هر مملکت دیگری هم بود آن وضع به انقلاب منتهی می‌شد.

میلیاردرهای معترض
10:04 - 20 بهمن 1401

میلیاردرهای معترض

بعد از شروع جشنواره فجر و بیانیه هنرمندان درباره تحریم جشنواره، ما به سه دسته از هنرمندان تحریم‌کننده رسیدیم که در این متن قرار است این چند گروه را تحلیل کنیم:

بسیار ناسالم حتی برای شما دوست عزیز!
10:42 - 9 بهمن 1401

بسیار ناسالم حتی برای شما دوست عزیز!

به باور دانشمندان، شاخص‌ها به دو دسته کلی شاخص آلودگی هوا و سایر شاخص‌ها تقسیم می‌شوند که به اعتقاد نگارنده از بین این دو دسته، اولی مهم‌تر از دومی و موضوع این یادداشت است.

مواجهه با پدیده مرسوم  این روزها؛«آلودگی هوا»
11:26 - 3 بهمن 1401

مواجهه با پدیده مرسوم این روزها؛«آلودگی هوا»

در شرایطی که بشر شاهد اعتراضات مدنی نرم و مسالمت‌آمیز، اغتشاشات سخت و خشونت‌آمیز، قطعی ملال‌آور اینترنت، نرخ بی‌سابقه ارز و سکه و سایر بحران‌های تمدنی و فرهنگی و اجتماعی و اقتصادی است، اکثر عناصر جدول مندلیف در هوا معلق و چه‌بسا سرگردانند و او را با پدیده‌ای موسوم به «آلودگی هوا» مواجه کرده‌اند که در زمره «بحران‌های زیست‌محیطی» قرار دارد.

روز زن رو به مردها تبریک می‌گم!
14:23 - 25 دی 1401

روز زن رو به مردها تبریک می‌گم!

می‌خواهم به مناسبت روز زن یک تبریک متفاوت بگویم. تفاوت تبریک من در اینجاست که می‌خواهم روز زن را به مردان تبریک بگویم. بله درست شنیدید به مردان! البته مردانی که با بقیه مردان در طول تاریخ متفاوت بوده‌اند.

پیچ‌نامه
14:13 - 25 دی 1401

پیچ‌نامه

حوالی روز زن است و احتمالا خیلی از شما، این روزها بزرگ‌ترین دغدغه‌تان پیچاندن هدیه این روز است. ما شما را درک و با شما احساس همدردی می‌کنیم؛ بنابراین نگران نباشید.
این مطلب برای حل مشکل شما نوشته شده است؛ ضمن پنهان‌سازی شادی خود از اینکه مشکلتان حل شده است و بدون اینکه اطرافیانتان بفهمند که راه‌حل پیچاندن کادوی روز زن در دستان شماست، این مطلب را تا پایین دنبال کنید.