فروش سامانه میز خدمت شهرداری اصفهان به ۳ شهر کشور

مدیرعامل سازمان فاوای شهرداری اصفهان با تاکید بر ضرورت توسعه بازار سامانه‌ها با هدف کسب درآمد و کاهش وابستگی به شهرداری گفت: طی فرایندی چندماهه با معرفی سامانه‌ های تولیدی این سازمان، سامانه میز خدمت توسط شهرداری‌های قزوین، بابل و نجف‌آباد خریداری شد.

تاریخ انتشار: 15:40 - دوشنبه 1401/12/8
مدت زمان مطالعه: < 1 دقیقه
فروش سامانه میز خدمت شهرداری اصفهان به ۳ شهر کشور

به گزارش اصفهان زیبا؛ به نقل از خبرگزاری ایمنا سیدحمیدرضا ابطحی اظهار کرد: یکی از مهمترین دغدغه‌های مدیریت ارشد شهری در اداره سازمان‌ها، خودکفایی و وابسته نبودن مالی آن‌ها به شهرداری است. / سامانه 

وی افزود: بر این اساس سازمان فاوا شهرداری اصفهان پس از بررسی مدل‌های عملیاتی، کسب درآمد و ارائه خدمات به سایر سازمان‌ها و شهروندان را آغاز کرده است.

مدیرعامل سازمان فاوای شهرداری اصفهان تصریح کرد: با توجه به اینکه در سال‌های اخیر این سازمان اقدام به تولید ۹ سامانه کاربردی برای شهرداری اصفهان کرده است، تصمیم گرفته شد که با همکاری بخش خصوصی نسبت به معرفی و اطلاع‌رسانی سامانه‌های تولیدی به‌خصوص سامانه‌های میز خدمت و مدیریت سرمایه انسانی جهت فروش اقدام کند که نتیجه این فرایند طی چند ماه گذشته، فروش سامانه میز خدمت به شهرداری‌های قزوین، بابل و نجف‌آباد بوده است.

وی خاطرنشان کرد: سامانه‌های رزرواسیون مراکز تفریحی، بازرسی و شکایات، خدمات نقشه‌ای، آزادسازی و املاک، بودجه و اعتبارات، درآمد و درگاه الکترونیکی شهرداری اصفهان از دیگر سامانه‌های تولیدی این سازمان است که می‌تواند در اولویت بعدی توسعه بازار قرار گیرد.

ابطحی اظهار کرد: توسعه بازار سامانه‌ها، تأثیرات قابل ملاحظه‌ای بر توسعه سامانه‌ها و رفع اشکالات احتمالی آن داشته است و باعث سهولت و تسریع در ارائه خدمت به شهروندان شهرهای اصفهان، قزوین، بابل، نجف‌آباد و دیگر شهرهای استفاده کننده از این سامانه خواهد شد.

انتهای پیام/

برچسب‌های خبر
اخبار مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری اصفهان زیبا منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

17 + هفت =