جان نبی در باغ بانوان پردیس

به مناسبت اعیاد قربان و غدیر و نیز دهه ولایت، باغ بانوان پردیس، با همکاری انجمن معلولین استان اصفهان برنامه بسیار پرشوری را در روز عید قربان 28 خرداد ماه برگزار کردند.

تاریخ انتشار: 10:22 - چهارشنبه 1403/03/30
مدت زمان مطالعه: 3 دقیقه
جان نبی در باغ بانوان پردیس

به گزارش اصفهان زیبا؛ به مناسبت اعیاد قربان و غدیر و نیز دهه ولایت، باغ بانوان پردیس، با همکاری انجمن معلولین استان اصفهان برنامه بسیار پرشوری را در روز عید قربان 28 خرداد ماه برگزار کردند.

اجرای برنامه شاد و متنوع هنری تفریحی

درباره این برنامه، فهیمه سادات کدخدایی، مسئول باغ بانوان پردیس توضیحاتی داد:

برنامه شاد و متنوع هنری تفریحی به مناسبت عید سعید قربان و دهه ولایت در باغ بانوان پردیس و در جمع انجمن معلولین استان اجرا شد.

در حاشیه این برنامه؛ ایستگاه بازی‌های ورزشی تفریحی، برپایی بازارچه دستاوردهای هنری و خانگی معلولین، مشاوره و مباحث روانشناسی معلولین، پذیرایی و توزیع ۷۰۰ پرس غذا به لطف خیرین انجام شد.

دکتر فرزانه کلاهدوزان، عضو محترم شورای اسلامی شهر اصفهان نیز در برنامه حضور داشت و به بررسی مشکلات جامعه معلولین پرداخت.

 ارائه توانمندی توانخواهان

در این مراسم، تعداد زیادی از توانخواهان عزیز اصفهانی، به همراه خانواده‌هایشان حضور داشتند، توانخواهانی که توانمندی‌های خود را به عرصه نمایش گذاشتند و با این کار لحظات خوشی را برای خود و حضار رقم زدند.

ضمنا در این برنامه، گروه‌های هنری مطرح نصف جهان حضور داشتند تا با اجرای برنامه‌های متنوع شور و حال بیشتری را ایجاد کنند.

در واقع ما در این برنامه تلاش کردیم ضمن ایجاد لحظاتی شاد و خاطره‌انگیز برای این عزیزان، با بخشی از توانمندی‌ها و هنرهای دستی و خانگی آنها آشنا شویم.

  عرضه توانمندی‌ها با هدف ایجاد نشاط

اما، هدف ما از اجرای این برنامه، ضمن ایجاد نشاط در خانواده بزرگ معلولین استان، نشان دادن قسمتی از فعالیت‌ها، هنرها و پتانسیل‌های فراوان این بزرگواران در عرصه‌های مختلف بود.

گفتنی است؛ از آنجایی که برنامه معلولین، بسیار پر شور بود و با استقبال بسیار زیاد جامعه معلولین و خانواده ایشان مواجه شد، در نظر هست برنامه‌های پربارتر دیگری را برای آینده برنامه‌ریزی کنیم.

      

برچسب‌های خبر
دیدگاه‌ها
 1. Avatar photo افسانه صادقی گفته :

  حضورمدیریت محترم باغ بانوان پردیس سرکارخانم فهیمه سادات کدخدایی
  باعرض سلام وتقدیروتشکرازجنابعالی بابت محبت بی دریغ وحمایت خالصانه ازاعضای جامعه معلولین اصفهان که طی ۲سال اخیر باایجادفضای مفرح وبرنامه های هنری وتفریحی باعث ایجاداوقات بیادماندنی وخاطره انگیزبرای خانواده های جامعه معلولین شدید ازخداوندمنان برای شماوخانواده گرامیتان آرزوی بهترینهاهمراه باسلامتی وسعادتمندی خواستارم
  افسانه صادقی
  عضوهیات مدیره جامعه معلولین اصفهان

 2. Avatar photo محمدرضا جمالیان گفته :

  مسئول محترم باغ بانوان پردیس سرکارخانم کدخدایی
  سلام علیکم
  بابت زحمات ومحبت شما دربرگزاری جشن اعیاد قربان وغدیر که باعث ایجادلحظات شادومفرح برای اعضای جامعه معلولین وخانواده های ایشان شدکمال تشکروقدردانی رادارم وآرزوی سلامتی وموفقیت روزافزون برای جنابعالی راخواستارم.
  محمدرضاجمالیان
  عضوهیات مدیره جامعه معلولین اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری اصفهان زیبا منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

دو × 4 =