شرایط جدید اعطای تسهیلات حساب پس‌انداز مسکن جوانان اعلام شد

سرپرست بانک مسکن با اشاره به پرداخت تسهیلات حساب پس‌انداز مسکن جوانان برای افتتاح‌کنندگان در سال ۱۴۰۲، گفت: سقف تسهیلات اعطایی برای افتتاح‌کنندگان در مناطق مختلف کشور و متناسب با مبلغ واریزی با تغییراتی همراه شده که این مبلغ در سال پنجم در شهر تهران ۱۶ میلیارد ریال است.

تاریخ انتشار: 13:54 - سه شنبه 1402/01/22
مدت زمان مطالعه: < 1 دقیقه
شرایط جدید اعطای تسهیلات حساب پس‌انداز مسکن جوانان اعلام شد

به گزارش اصفهان زیبا؛ به نقل از خبرگزاری ایمنا، علی عسکری اظهار کرد: این مبلغ در سال پنجم در مراکز استان‌ها و شهرهای بالای ۲۰۰ هزار نفر جمعیت ۱۴ میلیارد ریال و در سایر مناطق ۱۲ میلیارد ریال خواهد بود. / تسهیلات

وی اضافه کرد: سقف تسهیلات متعلقه پس از گذشت ۱۵ سال تمام در شهر تهران ۴۰ میلیارد ریال، در مراکز استان‌ها و شهرهای بالای ۲۰۰ هزار نفر جمعیت، ۳۴ میلیارد ریال و در سایر مناطق ۲۸ میلیارد ریال خواهد بود.

سرپرست بانک مسکن با بیان اینکه حداقل مبلغ برای افتتاح حساب پس‌انداز مسکن جوانان در همه مناطق جغرافیایی کشور هشت میلیون ریال است، تصریح کرد: در صورتی که سپرده‌گذاران بخواهند از سقف تسهیلات بهره‌مند شوند، باید براساس دستورالعمل‌های موجود مبالغ بیشتری واریز کنند.

لازم به ذکر است که مشتریان می‌توانند برای دریافت جداول حساب پس‌انداز مسکن جوانان حاوی میزان تسهیلات، مبالغ واریزی و ضرایب تعیین شده برای دریافت سقف تسهیلات به پورتال بانک به آدرس www.bank-maskan.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام/

برچسب‌های خبر
دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری اصفهان زیبا منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

پنج × دو =