رای‌الیوم:

مقاومت فلسطین تا 48ساعت دیگر به جنایت اسرائیل پاسخ خواهد داد

یکی از مقامات ارشد فلسطینی در گفت‌وگو با روزنامه «رای الیوم» تصریح کرد که جنبش جهاد اسلامی تا 48ساعت دیگر به جنایت رژیم صهیونیستی در به شهادت رساندن «خضر عدنان» پاسخ خواهد داد.

تاریخ انتشار: 15:05 - سه شنبه 1402/02/12
مدت زمان مطالعه: < 1 دقیقه
مقاومت فلسطین تا 48ساعت دیگر به جنایت اسرائیل پاسخ خواهد داد

به گزارش اصفهان زیبا؛ به نقل از خبرگزاری فارس، یک مقام ارشد فلسطینی در گفت‌وگو با پایگاه اینترنتی روزنامه «رای الیوم» فاش کرد که 48ساعت آینده، ساعاتی سرنوشت‌ساز و مهم خواهد بود و احتمال واکنش فوری جنبش جهاد اسلامی به شهادت «خضر عدنان» وجود دارد. / جنایت

این منبع آگاه فلسطینی خاطرنشان کرد: نوار غزه اکنون در حال جوشش است و طی ساعات آتی جلساتی فوری بین جناح‌ها و نیروهای ملی برگزار خواهد شد تا ماهیت واکنش فلسطین به این جنایت مشخص شود.

مقام فلسطینی در ادامه اظهارات اختصاصی خود به رای‌الیوم تاکید کرد: کابینه «تندرو» نتانیاهو با این رفتار «احمقانه و محکوم» با مقاومت فلسطین سر شاخ شده و حالا پاسخ مناسبی به این جنایت دریافت خواهد کرد؛ پاسخی که در تاریخ رژیم مجرم، اشغالگر و خونریزش ثبت شود.

«خضر عدنان» اسیر ۴۴ ساله فلسطینی، پس از ۸۶ روز اعتصاب غذا برای ششمین بار پیایی، امروز (سه‌شنبه، ۲ می) در زندان‌های رژیم صهیونیستی، شهید شد. این اسیر فلسطینی از فرماندهان جنبش جهاد اسلامی، در اعتراض به بازداشت خودسرانه خود به دست اشغالگران اعتصاب غذا کرده بود و در وضعیت جسمانی نامناسبی به سر می‌برد.

«زیاد النخاله» دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین هم در واکنش به شهادت یکی از فرماندهانش گفت: «ما با اراده خودمان راه شهادت را برگزیدیم و شیخ خضر بهترین مثال این انتخاب بود. شهادت بزرگ شیخ، عنوان راه ملت شجاع و سرسخت ماست. اگر ملت فلسطین امثال شیخ خضر عدنان را نداشت، آرمان‌مان به باد می‌رفت».

انتهای پیام/

برچسب‌های خبر
اخبار مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری اصفهان زیبا منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

7 + 17 =