آموزش بیش از 1000 معلم کارآفرینی توسط خانه فناوری‌های فرهنگی اصفهان

رئیس خانه فناوری‌های فرهنگی اصفهان، گفت: بیش از هزار معلم فعال در عرصه کارآفرینی در سلسله وبینارهای خانه فناوری‌های فرهنگی اصفهان وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان آموزش دیدند.

تاریخ انتشار: 12:32 - سه شنبه 1401/12/9
مدت زمان مطالعه: < 1 دقیقه
آموزش بیش از 1000 معلم کارآفرینی توسط خانه فناوری‌های فرهنگی اصفهان

به گزارش اصفهان زیبا؛ به نقل از خبرگزاری صاحب نیوز حجت‌الاسلام صادق امینی اظهار داشت: سلسله وبینارهایی برای بررسی چالش‌ها و راهکارهای کارآفرینی با همکاری مرکز نوآوری و کارآفرینی آموزش‌وپرورش استان اصفهان به میزبانی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان برگزار شد.

وی افزود: الزامات موفقیت در مسیر شغلی با تأکید بر ویژگی‌های شخصیتی، طراحی مثلث طلایی بوم کسب‌وکار و آینده پژوهی و اصول مطالعه امکان‌سنجی ایده‌های کسب‌وکار، سه محور این وبینارها را تشکیل می دادند.

رئیس خانه فناوری‌های فرهنگی اصفهان گفت: وبینار اول با حضور دکتر زینب ایزدیان، پژوهشگر حوزه تعلیم‌وتربیت نوین بود که به بیان نقش برجسته ویژگی‌های فردی و شخصیتی در انتخاب شغل مناسب پرداخت.

وی ادامه داد: در وبینار دوم حجت‌الاسلام و المسلمین محمد قطبی، مدیر عامل خانه خلاق و نوآوری اشراق در خصوص طراحی مثلث طلایی کسب و کار توضیحاتی را ارائه کردند و در وبینار سوم نیز دکتر داریوش ذوالفقاری راد، پژوهشگر حوزه برنامه‌ریزی و کسب‌وکار، مباحث امکان‌سنجی ایده‌های کسب‌وکار و شرایط و الزامات ایده‌هایی که منتهی به طراحی و اجرای موفق کسب‌وکار می‌شود را تبیین کردند.

حجت الاسلام و المسلمین امینی گفت: فایل صوتی این وبینارها به همراه 5000 آموزش دیگر در نرم‌افزار تلفن همراه مدرسه فناوری فانوس قرار گرفته است.

انتهای پیام/

برچسب‌های خبر
دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری اصفهان زیبا منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

5 × یک =