امیدواری به پایان دیدوبازدیدهای خردادی اهالی ورزش

دیدار و گفت‌وگوی اهالی ورزش با فرد جدیدی که مسئولیت اداره ورزش و جوانان استان را برعهده گرفته، اتفاقی مرسوم در نصف‌جهان است و هر مدیری که سر کار آمده تا مدت‌ها میزبان مسئولان باشگاه‌ها، هیئت‌های ورزشی، ادارات شهرستانی و پیش‌کسوتان است.

تاریخ انتشار: 10:24 - شنبه 1403/03/26
مدت زمان مطالعه: 2 دقیقه
امیدواری به پایان دیدوبازدیدهای خردادی اهالی ورزش

به گزارش اصفهان زیبا؛ دیدار و گفت‌وگوی اهالی ورزش با فرد جدیدی که مسئولیت اداره ورزش و جوانان استان را برعهده گرفته، اتفاقی مرسوم در نصف‌جهان است و هر مدیری که سر کار آمده تا مدت‌ها میزبان مسئولان باشگاه‌ها، هیئت‌های ورزشی، ادارات شهرستانی و پیش‌کسوتان است.

این موضوع برای سید مهدی صدری هم صدق می‌کند و درست از فردای روزی که حکم سرپرستی او در این اداره امضا شد تا به امروز، کانال اطلاع‌رسانی اداره ورزش و جوانان به‌طور مرتب عکس و متن مربوط به حضور مهمانان آقای مدیرکل در دفتر او را منتشر می‌کند که در این میان نکته مهم، حضور چندباره برخی افراد در این دیدارهاست.

صدری در مراسم معارفه‌اش که روزهای ابتدایی خرداد برگزار شد، وعده داد که هفته‌ای یک‌بار از هیئت‌های ورزشی بازدید خواهد کرد و با این حساب پس از آنکه مرحله «دید» اهالی ورزش به پایان می‌رسد، مرحله «بازدید» مدیرکل در دستورکار خواهد بود.

نفس این دیدارها و گفت‌وگوی متولی ورزش استان با مدیران باشگاه‌ها، رؤسای هیئت‌های ورزشی و ادارات شهرستانی و پیش‌کسوتان، رخداد مغتنمی است؛ به‌ویژه اینکه صدری، سابقه فعالیت خاصی در عرصه ورزش نداشته است و این دیدارها زمینه آشنایی او را فراهم می‌کند؛ بااین‌حال وسعت کار اداره ورزش و جوانان و مشغله کاری صدری اجازه ادامه‌دارشدن این دیدارها را نمی‌دهد و باید امیدوار به پایان دیدوبازدید خردادی اهالی ورزش شویم تا جانشین جواد محمدی با تمرکز و وقت بیشتری فرصت رسیدگی به امور ورزش استان را داشته باشد.

در حال حاضر و تا جایی که اطلاع‌رسانی شده، سرپرست اداره ورزش و جوانان تغییرات ستادی نداشته است و بنا به انتخاب نفرات جدید یا تصمیم برای ادامه همکاری با مدیران فعلی، استراتژی آینده صدری و اصطلاحا دست‌فرمان او برای اداره‌ای که جمعیت آماری فراوانی را در حوزه ورزش و جوانان در سطح استان تحت‌پوشش دارد، مشخص خواهد شد و بر مبنای همین استراتژی می‌توان در خصوص سیاست‌گذاری او نظر داد و ارزیابی کرد. از سوی دیگر، کشورمان در آستانه انتخاب ریاست‌جمهوری قرار دارد و بنا به دولتی که سرکار بیاید، تغییرات در بخش‌های مختلف ازجمله وزارت ورزش و به‌تبع آن، ادارات استانی دور از انتظار نیست؛ اما موضوع مهم اینجاست؛ اگر به‌فرض بنا به حضور موقت و کوتاه‌مدت سرپرست فعلی در اداره ورزش و جوانان باشد، باید در همین مدت نیز استراتژی معینی حاکم شود تا جامعه ورزش نیز پیام این استراتژی را دریافت کنند.

برچسب‌های خبر
اخبار مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری اصفهان زیبا منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

4 × پنج =