سند جام جهانی 2022 را به نام آرژانتین زدند

بازی در نیمه اول در حالی دنبال می شد که آرژانتین تیم برتر میدان بود و یاران مسی حملات متعددی را بر روی دروازه حریف ترتیب دادند.اما به یکباره ورق برگشت و در دقیقه 80 بازی، یک ضربه پنالتی برای فرانسه اعلام شد که امباپه آنرا به گل تبدیل کرد. امباپه یک دقیقه بعد گل دوم تیمش را وارد دروازه آرژانتین کرد تا هیجان در فینال جام جهانی به اوج خود برسد.در نهایت رقابت دو تیم به ضربات پنالتی کشیده شود.در ماراتن ضربات پنالتی آرژانتین موفق شد بر تیم فرانسه غلبه کند تا برای سومین بار فاتح جام جهانی لقب بگیرد

تاریخ انتشار: 22:14 - سه شنبه 1401/09/29
مدت زمان مطالعه: < 1 دقیقه
سند جام جهانی 2022 را به نام آرژانتین زدند
برتری آرژانتینی ها ادامه داشت تا اینکه در دقیقه ۳۶، یک بار دیگر مسی محور یک حمله بود و دی ماریا برای دومین بار دروازه فرانسه را باز کرد. برتری مالکیتی آرژانتین درون زمین باعث شد تا دیدیه دشان، در دقیقه ۴۱ دو تعویض داشته باشد. در نیمه دوم با اینکه آرژانتین همچنان تیم برتر میدان بود، اما به یکباره ورق برگشت. در دقیقه 80 بازی، یک ضربه پنالتی برای فرانسه اعلام شد که امباپه آنرا به گل تبدیل کرد.
امباپه یک دقیقه بعد گل دوم تیمش را وارد دروازه آرژانتین کرد تا هیجان در فینال جام جهانی به اوج خود برسد. تلاش های دو تیم در ادامه نتیجه ای نداشت تا بازی به وقت های اضافه کشیده شود.
پیروزی آرژانتین در مقابل فرانسه در جام جهانی 2022 قطر - اصفهان زیبا
در وقت های اضافه بازی با حساسیت زیادی دنبال می شد. تا اینکه در دقیقه 109 بازی، مسی یک بار دیگر دروازه فرانسه را باز کرد، اما دقایقی بعد یک بار دیگر برای فرانسه پنالتی اعلام شد تا بازی به تساوی سه بر سه برسد. دقایق پایانی تیم فرانسه یک موقعیت تک به تک داشت که دروازه بان آرژانتین این توپ را مهار کرد. در نهایت رقابت دو تیم به ضربات پنالتی کشیده شد.
در ماراتن ضربات پنالتی آرژانتین موفق شد بر تیم فرانسه غلبه کند تا برای سومین بار فاتح جام جهانی لقب بگیرد. بدین ترتیب با این دیدار زیبا و جذاب پرونده جام جهانی 2022 نیز بسته شد.
برچسب‌های خبر
اخبار مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری اصفهان زیبا منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

شانزده − پنج =