روشنای امید در باغ پردیس

به مناسبت هفته گرامیداشت معلولین، مدیریت باغ بانوان پردیس، با همکاری انجمن معلولین استان اصفهان، برنامه بسیار پرشوری را جمعه هفدهم آذر ماه برگزار کردند.

تاریخ انتشار: 10:52 - یکشنبه 1402/09/19
مدت زمان مطالعه: 2 دقیقه
روشنای امید در باغ پردیس

به گزارش اصفهان زیبا؛ به مناسبت هفته گرامیداشت معلولین، مدیریت باغ بانوان پردیس، با همکاری انجمن معلولین استان اصفهان، برنامه بسیار پرشوری را جمعه هفدهم آذر ماه برگزار کردند.

در توضیح این برنامه فهیمه سادات کدخدایی، مسئول باغ بانوان پردیس، چنین گفت: برنامه شادی به مناسبت روز جهانی معلولین برگزار شد که البته در نظر داشتیم این برنامه را در روز جهانی معلولان برگزار کنیم، ولی به دلیل وضعیت نامناسب آلودگی هوا، این برنامه به روز جمعه 17 آذر موکول شد.

 ارائه توانمندی توانخواهان

در این مراسم، تعداد زیادی از توانخواهان عزیز اصفهانی، به همراه خانواده‌هایشان حضور داشتند، توانخواهانی که توانمندی‌های خود را به عرصه نمایش گذاشتند و با این کار لحظات خوشی را برای خود و حضار رقم زدند.

ضمنا در این برنامه، گروه‌های هنری مطرح نصف جهان حضور داشتند تا با اجرای برنامه‌های متنوع شور و حال بیشتری را ایجاد کنند.

در واقع ما در این برنامه تلاش کردیم ضمن ایجاد لحظاتی شاد و خاطره‌انگیز برای این عزیزان، با بخشی از توانمندی‌ها و هنرهای آنها آشنا شویم.

در بخشی از برنامه، یکی از قهرمانان ورزشی ما که دارای معلولیت هستند، با اجرای حرکات ورزشی جذاب و مهیج، بخشی از توانمندی ورزشی معلولین را به نمایش گذاشتند.

 از قسمت‌های جنبی این برنامه نیز می‌توان به برپایی بازارچه هنرهای دستی توانخواهان عزیز اشاره کرد. همچنین ابربازی‌های چوبی جهت بازی و تفریح خانواده این عزیزان تدارک دیده شده بود.

 عرضه توانمندی‌ها با هدف ایجاد نشاط

اما، هدف ما از اجرای این برنامه، ضمن ایجاد نشاط در خانواده بزرگ معلولین استان، نشان دادن قسمتی از فعالیت‌ها، هنرها و پتانسیل‌های فراوان این بزرگواران در عرصه‌های مختلف بود.

به هر حال از آنجایی که برنامه معلولین، بسیار پر شور بود و با استقبال بسیار زیاد جامعه معلولین و دیگر حضار مواجه شد، در نظر هست برنامه‌های پربارتر دیگری را برای آینده برنامه‌ریزی کنیم.

 

برچسب‌های خبر
اخبار مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری اصفهان زیبا منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

هفت + چهار =