ویژه‌های تلویزیونی غزه

حماس که به اسرائیل حمله برد و شگفتی ترمیم‌ناپذیری خلق کرد، رادیو و تلویزیون ایران به‌سرعت دست‌به‌کار شدند و چند برنامه خوب را به همین مناسبت طراحی و تولید کردند.

تاریخ انتشار: 10:15 - یکشنبه 1402/10/17
مدت زمان مطالعه: < 1 دقیقه
ویژه‌های تلویزیونی غزه

به گزارش اصفهان زیبا؛ حماس که به اسرائیل حمله برد و شگفتی ترمیم‌ناپذیری خلق کرد، رادیو و تلویزیون ایران به‌سرعت دست‌به‌کار شدند و چند برنامه خوب را به همین مناسبت طراحی و تولید کردند.

در ظاهر، «به افق فلسطین» به نسبت سایر برنامه‌ها بیشتر گل کرد؛ اما برنامه‌های خوب دیگری مانند «نوسان» شبکه دو و «طوفان الاقصی» از شبکه چهار هم دست‌کمی از برنامه تولید شبکه افق نداشتند.

قوت «نوسان»، آغاز برنامه بلافاصله پس از خبر پربیننده بیست و سی و طلیعه آن است که با قرآن‌خواندن هرباره یکی از کودکان و نوجوانان فلسطینی آغاز می‌شود و با تصاویر و تولیدات نزدیک به صحنه می‌کوشد به شکل روزانه از وضعیت این روزهای غزه با اجراهای محمدحسین خادم‌الحسینی، محمد طادی و سجاد‌ هاشمی گزارش بدهد.

کورش علیانی اما در «طوفان‌الاقصی» برنامه‌ای تفکری‌رسانه‌ای تدارک دیده و با اجرای خوب خود همراه با تحلیل، گفت‌وگو و بررسی و خوانش مطالب سایر رسانه‌های بین‌المللی درباره فلسطین می‌پردازد.

کلمات و واژگان علیانی با دقت زیادی انتخاب می‌شود و کوشش او در زدن حرکت‌های وحشیانه و دیوانه‌وار مستعمره شیطان ستودنی است.

نقطه طلایی «به افق فلسطین» هم دعوت از چهره‌های خاص سیاسی و غیرسیاسی است. چهره‌هایی که صرف حضورشان در رسانه ملی برای مخاطب جذاب است و به خیلی از سوال‌ها و دغدغه‌های این روزهای او پاسخ می‌دهد.منتظر روزهایی هستیم که همین پاسخ‌های کوبنده‌تر و عملیاتی‌تر، میدان نبرد را باز هم به نفع جریان مقاومت سوق دهد و حماسه‌هایی نو به نو بیافریند.

برچسب‌های خبر
اخبار مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری اصفهان زیبا منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

هفده − پانزده =