رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران:‌ کاهش قیمت خودرو در بازار از امروز آغاز شد‌

رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودرو، گفت: با آغاز فرآیند عرضه خودروهای ثبت نامی در طرح یکپارچه، روند کاهش قیمت خودرو در بازار از امروز آغاز شد.

تاریخ انتشار: 15:08 - سه شنبه 1402/01/29
مدت زمان مطالعه: < 1 دقیقه
رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران:‌ کاهش قیمت خودرو در بازار از امروز آغاز شد‌

به گزارش اصفهان زیبا؛ به نقل از خبرگزاری فارس، سعید موتمنی اظهار داشت: با توجه به آغاز انعقاد قرارداد خودروسازان با متقاضیان خرید خودرو در طرح یکپارچه، قیمت خودرو در بازار کاهشی شد.  / رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران

وی افزود: همانطور که پیش‌بینی می‌شد با افزایش عرضه، قیمت خودرو در بازار کاهش یابد، با توجه به انعقاد قرارداد خودروسازان با مشتریان و آغاز روند تحویل خودروها از امروز کاهش قیمت خودروها در بازار آغاز شده است.

رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودرو اظهار داشت: بررسی قیمت خودروهای داخلی در بازار حاکی از آن است که قیمت انواع خودرو در بازار امروز نسبت به اول هفته بین 30 تا 40 میلیون تومان کاهش یافته است.

وی اظهار داشت: به عنوان مثال 206 تیپ 2 که اوایل هفته  660 میلیون تومان بود امروز به 615 میلیون تومان کاهش قیمت یافته است، تیبا نیز از 430 میلیون تومان به 400 میلیون تومان رسید، همچنین قیمت پژو پارس نیز از 650 میلیون تومان به 615 میلیون تومان رسیده است.

وی درباره قیمت خودروهای مونتاژی بیان داشت: قیمت این خودروها نیز روند کاهشی پیدا کرده است به ‌طوری که قیمت اغلب این خودروها فعلا بین 80 تا 90 میلیون تومان کاهش یافته است.

انتهای پیام/

برچسب‌های خبر
اخبار مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری اصفهان زیبا منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

نوزده + 11 =