پذیرایی نوجوانان سید از منتظران ظهور بقیه الله‌ اعظم (عج)

هم‌زمان با نیمه‌شعبان و میلاد با سعادت منجی عالم بشریت حضرت بقیه الله اعظم (عج) نوجوانان سید مرکز تربیتی و پرورش استعداد سلاله از منتظران ظهور حضرت مهدی (عج) پذیرایی می‌کنند.

تاریخ انتشار: 10:47 - سه شنبه 1401/12/16
مدت زمان مطالعه: 2 دقیقه
پذیرایی نوجوانان سید از منتظران ظهور بقیه الله‌ اعظم (عج)

هم‌زمان با نیمه‌شعبان و میلاد با سعادت منجی عالم بشریت حضرت بقیه الله اعظم (عج) نوجوانان سید مرکز تربیتی و پرورش استعداد سلاله از منتظران ظهور حضرت مهدی (عج) پذیرایی می‌کنند. این موکب پذیرایی و فرهنگی از ۱1 شعبان مصادف با میلاد حضرت علی‌اکبر علیه‌السلام تا روز چهارشنبه هم‌زمان با میلاد امام زمان (عج) به ارائه خدمت به منتظرین ظهور بقیه الله اعظم (عج) می‌پردازد.

پذیرایی چایی، شلغم، سیب‌زمینی سرخ‌ کرده، آش، غرفه کودک و اجرای گروه سرود سلالةالنبی ازجمله خدمات این موکب پذیرایی و فرهنگی است که توسط نوجوانان مرکز سلاله برپا شده‌است. لازم به ذکر است، مرکز تربیتی و پرورش استعداد سلاله با نگاه به آینده سعی در طراحی برنامه های کاربردی دارد و شعار خود را ” آینده را امروز طراحی ‌کنیم” قرار داده است.

این مجموعه با هدف رشد دادن سادات در جهت تعظیم و تکریم آنها در دو عرصه “تربیت جامع شامل تربیت دینی و استعدادپروری در ابعاد معرفتی، اخلاقی و رفتاری” و عرصه “مدیریت شبکه سرمایه های انسانی با بهره گیری از رویکرد تصدی گری” در سطح ملی موجودیت یافته است.

شاخص های هدایت دانش آموزان به رشته‌های تخصصی در مرکز سلاله بر اساس فرم‌های رصد استعدادی که توسط مربیان استعدادی و بر اساس شاخص‌های یادگیری، پیشرفت، خلاقیت و روحیه پرسش‌گری و تحقیق تکمیل می‌شود، تست هوش وکسلر، فرم‌های علاقه سنجی خانواده و دانش‌آموز و در نهایت نظر مربی و مشاور در رشته‌های تخصصی گروه‌بندی می‌شوند.

این مرکز در دو شعبه اصفهان و قم بیش از ۲7۰ دانش آموز نخبه سید را شناسایی کرده و تحت پوشش برنامه های خود قرار داده است و بر علومی که در آینده مورد نیاز کشور خواهد بود، تاکید دارد و بر همین اساس در حال حاضر گروه‌های تخصصی علوم و فناوری در سه دسته برنامه‌نویسی، رباتیک و نانوتکنولوژی و گروه‌های فرهنگ و هنر در شاخه‌های ادبیات، هنرهای دستی و تجسمی و تولیدات رسانه در مرکز ایجاد شده است.

 

برچسب‌های خبر
اخبار مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری اصفهان زیبا منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

هجده + 2 =