سلامت جسم وابسته به سلامت روح است

در افتتاحیه فروشگاه راز تندرستی واقع در خانه اصفهان، لاله امینی، مشاور تغذیه مباحثی در رابطه با اهداف راه‌اندازی فروشگاه و ارتباط بین سلامت جسم با سلامت روان اشاره کرد که به چکیده‌ای از آن اشاره می‌کنیم:

تاریخ انتشار: 22:33 - جمعه 1401/10/16
مدت زمان مطالعه: < 1 دقیقه
سلامت جسم وابسته به سلامت روح است

ما با 5 سال سابقه و شعار غذای ما شفای ماست،، فعالیت خود را با عرضه و فروش محصولات طبیعی و سالم شروع کردیم و در حالی که هدفمان اصلاح سبک زندگی و سلامت جسم و روح است، تاکنون به فعالیت خود در این مجموعه ادامه داده‌ایم، البته قبلا در فروشگاه دیگر و اکنون اینجا را افتتاح کردیم. ضمنا پیش از این به عنوان هدیه به مراجعین، مشاوره‌های طب سنتی و تغذیه سالم انجام می‌دادیم و به خاطر بازخورد خوب و استقبال مردم، به زودی این رویکرد ادامه خواهد داشت.

اما نکته‌ای که لازم است بدان تاکید کنم، اینکه سعی کنید با مصرف بیشتر  غذاهای طبیعی، خود را از بیماری‌ها حفظ کنید و از مصرف داروهای شیمیایی که عوارض دارد، خود را مبرا دارید.

نکته مهم دیگر اینکه بدانید جسم، وابسته به سلامت روح و روان است، یعنی اگر به سلامت روح و روان خود توجه کنید و همیشه شاد باشید، کمک زیادی در حفظ سلامت جسم خود کرده‌اید.

در واقع باید قبول کنید که تغذیه روح مهم‌تر از تغذیه جسم است چراکه بیماری‌ها ناشی از ذهن است، با پذیرش این مورد و با اولویت قرار دادن آن، سلامت جسم تضمین می‌یابد. این موضوعی است که در کتاب شفای ذهن لوئیز ال های به خوبی توضیح داده شده است.

در توضیح بیشتر می‌توان گفت؛ وقتی ذهن را مدیریت کنید، در واقع به سلامت جسم کمک کرده‌اید. یکی از راهکارهای موثر برای سلامت روح و روان، شکرگزاری است، البته شکرگزاری عمیق که هم زبانی و هم قلبی و عملی باشد.

برچسب‌های خبر
اخبار مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری اصفهان زیبا منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

دوازده + چهارده =