آرشیو سرویس اصغر قلندری
NONE
09:57 - 10 آذر 1400

برگزاری اولین دوره لیگ ورزش‌های سنتی چوب‌کشی به میزبانی اصفهان

هم‌زمان با تشکیل سازمان لیگ، اولین دوره لیگ ورزش‌های سنتی و بازی‌های بومی محلی کشور در رشته چوب‌کشی آقایان و بانوان، یادواره شهید مجید قربانخانی، به میزبانی هیئت ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی استان اصفهان، با حضور ۱۸ تیم از ۱۸ استان در دو بخش بانوان و آقایان در دو سالن مجزا طی روزهای آینده برگزار می‌شود.تیم‌های چوب‌کشی آقایان و بانوان استان اصفهان با نام باشگاه صنایع گیتی‌پسند در این لیگ حضور خواهند یافت.

NONE
09:34 - 16 آذر 1399

چاره‌اندیشی برای مشکلات شهرک سیمرغ

در پی اعتراض ساکنان شهرک سیمرغ به عدم اجرای آسفالت معابر عمومی و بهسازی خیابان‌های اصلی شهرک، جلسه‌ای با حضور مسئولان در راستای حل آن‌ها در دفتر شهردار خورزوق تشکیل شد. حبیب ایزدپناه، دادستان شهرستان برخوار، با اشاره به روند کاری شرکت تعاونی هوانیروز برای خدمت‌رسانی به ساکنان شهرک سیمرغ گفت: با توجه به افزایش جمعیت و مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم، همکاری بیش‌ازپیش شهرداری و شورای اسلامی با شرکت تعاونی هوانیروز و اهالی شهرک سیمرغ را لازم و ملزوم یکدیگرمی دانیم.

NONE
09:21 - 11 آبان 1399

بارقه امید در دل ساکنان شهرک سیمرغ!

در شرایط نامساعد و در برخی موارد اسفناکی که اهالی شهرک سیمرغ، طی سال های گذشته به سر می بردند، سرانجام فضا برای تعامل و همکاری همه‌جانبه مقامات مسئول مثبت شده و اقدامات اخیر بارقه امید را در دل ساکنان شهرک سیمرغ بارور کرده است.

NONE
21:29 - 25 مرداد 1399

مطالبات 12‌بندی ساکنان شهرک سیمرغ خورزوق

رئیس کمیته امداد امام خمینی‌(ره) شهرس طرح مشکلات و کمبودهای شهرک سیمرغ خورزوق بهانه‌ای شد تا جمع زیادی از ساکنان این شهرک رودررو با مدیران و مسئولان مرتبط به گفت‌وگو نشسته و مطالبه‌های خود را مطرح کرده و خواستار رفع آن‌ها شوند. در این نشست هم‌اندیشی که با حضور شهردار، رئیس و برخی اعضای شورای اسلامی شهرستان خورزوق و رئیس شرکت تعاونی هوانیروز در مسجد الزهرای این شهرک برگزار شد، مشکلات اساسی اهالی ساکن در شهرک موردبحث و بررسی قرار گرفت.