آرشیو سرویس ورزش‌های رزمی
می‌خواهم برای شهرم مدال بگیرم؛ اما…
07:15 - 3 خرداد 1402
رودررو با حامد حق‌شناس، بهترین ورزشکار سال اصفهان:

می‌خواهم برای شهرم مدال بگیرم؛ اما…

حق‌شناس در نظرسنجی انتخاب برترین ورزشکار سال 1401 بیشترین رأی را به خود اختصاص داد، در جریان مرخصی چندروزه یکی از اردوهای تیم ملی در دفتر روزنامه حضور یافت و یادمان بهترین ورزشکار از سوی حجت‌الاسلام احسان تیموری، مدیرعامل شرکت اصفهان‌زیبا، به او اهدا شد.

احترام‌گذاشتن هزینه ندارد!
09:41 - 31 اردیبهشت 1402
روایت میثم بنی‌طبا از بازی‌های پاراآسیایی:

احترام‌گذاشتن هزینه ندارد!

میثم بنی‌طبا که چند سالی به‌عنوان ورزشکار تبریز در رویدادهای بین‌المللی شرکت می‌کرد، در پی درخواست مسئولان اداره ورزش و جوانان استان، سال گذشته مجددا به اصفهان بازگشت تا قهرمانی اخیر او در مسابقات جودوی کم‌بینایان و نابینایان قهرمانی آسیا به نام «ورزش نصف‌جهان» ثبت شود.

یک رویداد خبرساز
11:45 - 10 اردیبهشت 1402
مجوز مسابقه موی‌تای گلدشت را چه کسی صادر کرد؟!

یک رویداد خبرساز

موی‌تای یکی از سبک‌های آزاد ورزش‌های رزمی است که مبارزات آن به‌صورت فول کنتاکت و در رینگ برگزار می‌شود و جزو رشته‌های پرطرفدار در کشورمان محسوب می‌شود.

حامد حق‌شناس از رقبا پیشی گرفت
01:47 - 17 فروردین 1402
پایان نظرسنجی برترین ورزشکار سال 1401 استان:

حامد حق‌شناس از رقبا پیشی گرفت

با تجمیع آرای نظرسنجی برترین ورزشکار سال 1401 استان، حامد حق‌شناس، تکواندوکار اصفهانی با کسب بیشترین رأی این عنوان را کسب کرد.

آن‌ها دو دست دارند، من هم!
11:10 - 23 بهمن 1401

آن‌ها دو دست دارند، من هم!

برای بوکس اصفهان که سال‌هاست نماینده‌ای در تیم ملی نداشته، علی‌اصغر افشاری حکم یک پدیده را دارد و می‌توانیم امیدوار باشیم این ورزشکار بااستعداد، اتفاقات بزرگی را برای این رشته در استان رقم بزند. افشاری که اهل شهرستان شهرضاست، در این گفت‌وگو به امکانات سخت‌افزاری خوب این شهرستان در رشته بوکس اشاره دارد که برای خیلی‌ها از جمله نگارنده تازگی دارد. با ما در این گفت‌وگو همراه شوید:

اگرهای هانگژو!
11:20 - 19 بهمن 1401

اگرهای هانگژو!

بنا به تاریخ جدید بازی‌های آسیایی 2022، المپیک قاره کهن مهرماه سال آینده برگزار می‌شود. با یک حساب سرانگشتی 9 ماه دیگر تا شروع این رقابت‌ها فرصت باقی است.

یک عشق تالو!
22:10 - 29 آذر 1401

یک عشق تالو!

در مسابقات جهانی ووشو قهرمانی جوانان که در روزهای گذشته به میزبانی اندونزی برگزار شد، ووشوکاران اصفهانی مدال‌های رنگارنگی را کسب کردند و دست پر به کشور بازگشتند. اما ستاره تیم کسی نبود جز یونس خدایی، ملی‌پوش ۱۴ساله که به سه مدال طلای تالو در فرم‌های نن‌گوئن، نانچوان و نن‌دائو دست پیدا کرد. درخشش این ورزشکار اصفهانی بهانه‌ای شد تا گفت‌وگویی با او داشته باشیم؛ هرچند همان اول هم تأکید دارد حرف خاصی برای گفتن ندارد و در طول مصاحبه هم پرسش‌ها را تلگرافی جواب می‌دهد.